20
Hiustono „Rockets“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ 117:107 (nuotr. SCANPIX)

Donatas Motiejūnas trumpam sugrįžo į Hiustoną, kur anksčiau praleido ketverius metus. Lietuvis trenerio sprendimu nerungtyniavo, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ 107:117 pralaimėjo „Rockets“.

20

Hiustono krepšininkai mačą pradėjo itin nesvetingai – pirmavo 9:0 (4 minutė). Tačiau „Pelicans“ trijų minučių atkarpą laimėjo 17:2 ir persvėrė rezultatą (17:11 – 7 min.).

Svečiai po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 33:28, antrojo – 50:49.

„Rockets“ rezultatą į savo pusę perlaužė trečiojo kėlinio pradžioje (55:54 – 27 min.). Nuo to laiko Hiustono krepšininkai su minimaliomis pertraukomis pirmavo visų likusių rungtynių metu. Šeimininkai didesnį pranašumą įgijo mačo pabaigoje.

Teksaso krepšininkams laimėti nesutrukdė 19 prarastų kamuolių. „Pelicans“ suklydo 10 kartų.

„Rockets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 59:36. Hiustono komanda sugriebė 15 puldama. „Pelicans“ – šešis.

Nugalėtojams šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausias jų – Jamesas Hardenas. Gynėjo sąskaitoje – 38 taškai, 17 rezultatyvių perdavimų ir septyni atkovoti kamuoliai.

„Pelicans“ gretose tradiciškai rezultatyviausias buvo „didysis trejetas“ – Anthony Davisas (33 taškai, 16 atkovotų kamuolių), DeMarcusas Cousinsas (29 tšk., 6 atk. kam.), Jrue Holiday (18 tšk., 9 rezultatyvūs perdavimai).

„Pelicans“ (30 pergalių / 42 pralaimėjimai) Vakaruose 11-a, „Rockets“ (50/22) – trečia. Hiustono krepšininkai užsitikrinę vietą atkrintamosiose.