Dar kartą laimėjusi Finikso „Suns“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo Vakarų konferencijos pusfinalio. Šį kartą Monty Williamso treniruojama ekipa svečiuose 112:100 (23:30, 25:17, 35:31, 29:22) pranoko Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Po šių rungtynių ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3-1.

Verta paminėti, kad šiame mače aikštės šeimininkai negalėjo padėti Paulas George‘as bei antrą mačą iš eilės praleidęs Kawhi Leonardas.

Pirmasis kėlinys priklausė aikštės šeimininkams, kurie sugebėjo kiek atsiplėšti, o antrojo pradžioje didino skirtumą jau iki dviženklio (23:34).

Visgi, netrukus svečiai surengė spurtą 14-0, kuris ne tik ištirpdė visą deficitą, bet ir leido persverti rezultatą savo naudai (46:40).

Rungtynių likimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Jame ir vėl sėkminga atkarpa pasižymėjo svečiai iš Finikso. Pastarieji pelnė 9 taškus be atsako ir pirmą kartą rungtynėse džiaugėsi dviženkliu pranašumu (109:96).

Po tokio smūgio aikštės šeimininkai jau neatsitiesė ir turėjo pripažinti oponentų pergalę – 112:100.

„Suns“: Kevinas Durantas 31 (6/13 dvit., 3/4 trit., 10/11 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 30 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Paulas 19 (9 rez. perd., 3 blk.), Deandre Aytonas 15 (13 atk. kam., 5 kld.), Torrey Craigas 8.

„Clippers“: Russellas Westbrookas 37 (14/23 dvit., 3/6 trit.), Normanas Powellas 14 (4/15 met.), Terance‘as Mannas 13 (3/4 trit.), Ericas Gordonas 10, Marcusas Morrisas 9 (1/8 trit.), Masonas Plumlee 8.