UFC prezidento reakcija į Tysono ir Joneso kovoje draudžiamą nokautą: „Lažinčiaus, kad jis bus“

Liko jau mažiau nei savaitė ir legendinis sunkiasvorių boksininkas 54-erių metų Mike‘as Tysonas sugrįš į bokso ringą ir „Staples Center“ arenoje susikaus su kita šio sporto legenda 51-erių Roy Jonesu jaunesniuoju.

Roy'us Jonesas ir Mike'as Tysonas. (nuotr. Organizatorių)

Oficialiai šioje kovoje nebus galima pasiekti nokauto ir teisėjas turės visus įgaliojimus stabdyti kovą, jeigu ji peraugs iš parodomosios į tikrą.

Po „UFC 255“ turnyro vykusioje spaudos konferencijoje tokia žinia itin prajuokino UFC prezidentą Dana White‘ą. Jo buvo paprašyta išprognozuoti šios kovos nugalėtoją, tačiau D.White‘as teigė, kad tai padaryti yra sunku. Netrukus vienas žurnalistas teigė, kad tai padaryti lengva, nes pergalę iškovos R.Jonesas.

„Nokautu?“, – žurnalisto paklausė D.White‘as.

D.White‘ui buvo paaiškinta, kad šioje kovoje negali būti nokautų, o UFC prezidentas prapliupo juoktis.

„Nėra nokautų? Jie neleis vienas kito nokautuoti? Kaip jie privers juos to nedaryti?“, – klausė D.White‘as. „Aš statyčiau, kad bus nokautas. Ar galima dėl to lažintis?“.

D.White'ui taip pat buvo pasakyta, kad šią kovą komentuoti planuoja UFC čempionas Israelis Adesanya, o joje nebus teisėjų balų ir nugalėtojo.

„Apie I.Adesanya žinojau, jis man buvo pasakęs. Bet nebus nugalėtojo? O šūde, šito aš taip pat nežinojau“.

D.White‘o reakcija yra panaši į daugelio sirgalių, kurie nemano, kad šių dviejų legendinių sunkiasvorių boksininkų kova bus tik parodomoji.

„Mes negalime klaidinti visuomenės, kad tai yra tikra kova“, – dar liepos mėnesį sakė Kalifornijos valstijos atletikos komisijos direktorius Andy Fosteris. „Jie gali šiek tiek susiremti, bet aš nenorėčiau, kad kas nors būtų sužeistas. Jie žino šitą susitarimą“.

Visgi paklausykite, ką sako M.Tysonas bei išgirsite visai kitokį atsakymą.

„Kai tik nuskambės gongas, aš eisiu ant jo“, – sakė M.Tysonas. „Toks mano planas. Kai tik išgirsiu skambutį, aš jau būsiu ant jo veido“.

REKLAMA

Taigi, ar tai bus tikra kova?

„Aš į tai įsitraukęs labiau, nei bet kada anksčiau“, – ESPN sakė M.Tysonas. „Mano tikslas yra žengti ten su geriausiais ketinimais gyvenime ir išjungti varžovą“.

 

#UFC president @DanaWhite was TOTALLY out of the loop on the rules of upcoming #TysonJones fight next week.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų