Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Leeds Utd“ ir Londono „Arsenal“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Patrickas Bamfordas 31-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Mateušas Klichas 41-ąją minutę suklaidinęs gynėją atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Nicolas Pepe antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Arsenal“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Stuartas Dallasas 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas.

Patrickas Bamfordas 74-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Mačo pabaigoje šeimininkai dar kartą smūgiavo, bet pataikė į virpstą, vis dėlto teisėjo švilpukas paskelbę nulines lygiąsias.

Kiek anksčiau vykusiose rungtynėse Liverpulio „Everton“ svečiuose 3:2 įveikė Londono „Fulham“. Svečiai jau pirmąją minutę pelnė įvartį, bet šeimininkai atsakė greit irgi taikliu smūgiu.

„Everton“ pirmame kėlinyje pelnė dar du įvarčius.

„Fulham“ po pertraukos turėjo galimybę pasižymėti nuo 11 m. atžymos, bet smūgis skriejo pro šalį. Vis dėlto netrukus R. Loftusas-Cheekas sušvelnino šeimininkų atsilikimą iki 2:3. Tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkams pavyko sukurti iki pat susitikimo pabaigos.

Kitame susitikime Londono „West Ham“ ekipa svečiuose 1:0 pranoko „Sheffield Utd“.