Urbonas po nesėkmės Baltarusijoje: liūdina rezultatas, bet žaidimas buvo gero lygio

Lapkričio 15 dieną nutrūko graži Lietuvos vyrų futbolo rinktinės nepralaimėtų rungtynių serija. Minsko „Dinamo“ stadione vykusios rungtynės buvo nesėkmingos, šeimininkams buvo nusileista rezultatu 0:2. Po šios pergalės Baltarusija pakilo į pirmąją C diviziono 4 grupės vietą, tuo tarpu lietuviai nukrito į trečią.

V. Urbonas (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Po rungtynių Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas išskyrė lietuvių kamuolio bei žaidimo kontrolę, taip pat apgailestavo, jog nepavyko pelnyti įvarčių.

„Visų pirma, reikėtų pasveikinti Baltarusijos rinktinę su pergale. Aišku, norėjosi pakovoti dėl pergalės ir man atrodė, kad tikrai kovojome. Liūdina galutinis rezultatas, bet iš kitos pusės – žaidimas, žaidimo organizavimas, pozicinės atakos, kamuolio kontrolė, buvo gero lygio. Gaila, kad nesugebėjome tos kontrolės paversti momentais prie Baltarusijos komandos vartų. Aštrumo trūko ir todėl nepasiekėme įvarčio“, – kalbėjo V. Urbonas.

Gratas Sirgėdas draugiškose rungtynėse prieš Farerų salų rinktinę pasižymėjo dubliu ir atnešė pergalę Lietuvos rinktinei. Kodėl šias rungtynes jis pradėjo nuo atsarginių suolelio?

Buvo pasirinkti tie žaidėjai, kurie išėjo į aikštę. Žinoma, turėjau minty, kad Gratas įmušė du įvarčius, bet šios dienos rudeninė aikštė buvo sudėtinga, klampi. Ieškojau kitų sprendimų ir norėjau, kad antrame kėlinyje išėjęs Gratas suaktyvintų žaidybinį ritmą ir įneštų aštrumo.

REKLAMA

Rungtynių pabaigoje pakeitėte vieną geriausių savo žaidėjų – Arvydą Novikovą. Ar keitimas buvo dėl žaidėjo nuovargio, ar jis patyrė traumą?

Visų rungtynių metu stengėmės aktyviai presinguoti, būti aktyviais kamuolio atėmime ir aišku tai reikalauja daug fizinių kondicijų. Aišku, jos pradėjo sekti rungtynių pabaigoje ir kitas dalykas, mums reikia galvoti – jeigu šiandien sekmadienis, o trečiadienį turime išvykos rungtynes Kazachstane. Tai vėlgi, buvo bandymas keitimų pagalba suaktyvinti žaidimą, pabandyti dar sugrįžti į rungtynes.

Kokie tikslai ir lūkesčiai prieš rungtynes Kazachstane? Ar galima teigti, kad tos rungtynės taps mažuoju grupės finalu Lietuvos rinktinei?

Jeigu vakar kalbėjome, kad visos komandos gali užimti bet kurią vietą grupėje, tai po šiandienos rungtynių tapo aišku, kad Albanija su Baltarusija žais didijį finalą, o mes su Kazachstanu turėsime išsiaiškinti, kas grupėje užims trečią vietą. Aiškumas įsinešė, mums belieka priimti tą faktą ir ruoštis rungtynėms.


Rašyti komentarą...
K
Kloun
2020-11-16 10:19:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gero lygio zaidimas bet pastoviai pralaimit.Juokdariai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų