„Man Utd“ Anglijoje šventė triuškinančią pergalę

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje 4:1 sutriuškino „Newcastle Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Luke‘as Shaw jau susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Newcastle Utd“ išsiveržė į priekį 1:0.

Bruno Fernandesas 20-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Harry Maguire‘as 23-ąją minutę tiksiu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Bruno Fernandesas 58-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Portugalas reabilitavosi susitikimo pabaigoje, kai 86-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

Aaronas Wan-Bissaka 90-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

„Man Utd“ atakos smaigalyje atsidūręs Marcusas Rashfordas 96-ąją minute sėkmingai nuginklavo vartininką, o svečiai šventė pergalę 4:1.