Dėl labdaros Tysonas pasiruošęs susikauti ir su Joshua

 Parodomajai bokso kovai su Roy Jonesu jaunesniuoju į ringą planuojantis sugrįžti 54-erių metų Mike‘as Tysonas mielai žengtų į ringą ir su vienu geriausių dabartinių sunkiasvorių boksininkų Anthony Joshua.

M. Tysonas (nuotr. SCANPIX)

M.Tysonui kalbant su „TMZ Sports“, jo buvo pasiteirauta, ar jis žengtų į ringą su jaunesniu, modernios sunkiasvorių eros boksininku. Legendinis boksininkas atskleidė, kad tol, kol tokios kovos rinks lėšas labdarai, jis yra atviras joms.

„Aš mielai tai padaryčiau (kovotų su A.Joshua). Tai būtų labai populiari kova“, – sakė M.Tysonas. „Mane tai tikrai labai domina. Jeigu tai reiškia, kad galime surinkti daugiau labdaros, aš turiu tai padaryti. Tai būtų pramoga ir tik dėl labdaros, dėl gero tikslo. Visgi ringe mes atiduotume geriausią, ką turime“.

30-metis A.Joshua kol kas yra laimėjęs 23 iš 24 savo kovų, todėl Atletikos komisijai greičiausiai kiltų klausimų rengėjams, jeigu jie bandytų suorganizuoti A.Joshua ir M.Tysono dvikovą. Net jeigu tai būtų parodomoji kova, ji vis tiek būtų tarp 30-mečio ir 54-erių metų boksininkų, todėl labiau tikėtina, kad tai niekada neįvyks.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų