Su Ibrahimovičiumi sieta sporto žurnalistė: „Kodėl moteris su iškirpte negali kalbėti apie futbolą?“

38-erių švedas Zlatanas Ibrahimovičius nusifilmavo linksmoje reklamoje su Italijos sporto žurnaliste Diletta Leotta, o vėliau su ja iki išnaktų bendravo restorane. Visgi, D.Leottos atstovas dar prieš keletą savaičių paneigė gandus apie poros romaną, o dabar ir pati sporto žurnalistė patikino turinti padorumo ribas.

Diletta Leotta (nuotr. YouTube)

„Leisti laiką su užimtu vyru prieštarauja visiems mano principams, juk pasaulis mums suteikia tiek daug pasirinkimų, kad išvengtume nepatogių situacijų“, – sakė D.Leotta.

Z.Ibrahimovičiaus žmona yra Helena Seger. Jie susilaukė dviejų sūnų, kuriems dabar atitinkamai yra 13 ir 12 metų. Manoma, kad jie draugauja jau 20 metų. H.Seger yra 12 metų vyresnė už švedą, moteriai šiemet sukako 50 metų.

D.Leotta taip pat patvirtino apie skyrybas su boksininku Daniele Scardina (18-0, 14 nokautų), kuris pernai laimėjo IBF tarptautinį antrojo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

„Nepaneigsiu, kad susitikinėjau su Daniele. Jis buvo didžioji mano gyvenimo meilė, tačiau vėliau viskas baigėsi“, – sakė D.Leotta.

Sporto žurnalistė, kalbėdama su „The Sun“, taip pat nusprendė atsikirsti tiems žmonėms, kurie sako, kad ji darbą televizijoje gavo tik dėl savo iškirptės.

„Mano nuomone, tokios klišės tik naikina moteriškumą. Negalime pasiduoti stereotipui, kad moteris su iškirpte negali kalbėti apie sportą ar politiką. Kiekvienoje darbo vietoje yra pozityvių pavyzdžių“, – pridėjo sporto žurnalistė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų