Antetokounmpo papasakojo, kaip „Bucks“ nusprendė nežaisti NBA rungtynių

Milvokio „Bucks“ ekipa buvo pirmoji, kuri pradėjo visose JAV sporto lygose prasidėjusį masinį protestą prieš policiją ir jos brutalumą juodaodžių atžvilgiu.

G. Antetokounmpo (nuotr. SCANPIX)

Po to, kai „Bucks“ nusprendė nežengti į aikštę rungtynėse su Orlando „Magic“, NBA lygoje buvo atšauktos dar kelerios rungtynės. Taip pat buvo svarstoma visiškai atšaukti atkrintamąsias, tačiau vėliau NBA žaidėjai pasiekė susitarimą tarpusavyje ir nusprendė toliau tęsti sezoną.

Vienas geriausių lygos krepšininkų, „Bucks“ lyderis Gianis Antetokounmpo papasakojo, kaip komanda nusprendė priimti tokį sprendimą.

„Aš mačiau George‘ą Hillą ir Sterlingą Browną. George‘as nusprendė nežaisti rungtynių ir jis nei vienam iš komandos draugų nedarė jokio spaudimo. Nei man, nei treneriui.

S.Brownas nusprendė padaryti taip pat. Jis atėjo į rūbinę, kad pasikalbėtų, o aš, kaip lyderis, kaip Giannis, taip pat nusprendžiau nežaisti tų rungtynių. Pasakiau treneriui Mike‘ui Budenholzeriui, kad nežaisiu, nes negaliu palikti savo komandos draugų. Komandos draugai jautė tą visą požiūrį ir tuo metu tikrai nebuvo tinkamas metas rungtyniauti.

Šimtu procentų juos palaikau. Laimėsime ar pralaimėsime, aš juos palaikau. Ar eisime į aikštelę, ar liksime rūbinėje, aš juos palaikysiu. Todėl kaip komanda nusprendėme nežaisti ir tai įvyko“.

G.Antetokounmpo ir „Bucks“ sugrįžo į aikštelę šeštadienį ir penktose serijos rungtynėse nugalėjo „Magic“ 118:104 bei laimėjo seriją iki keturių pergalių rezultatu 4:1.

REKLAMA

G.Antetokounmpo pelnė 28 taškus ir atkovojo 17 kamuolių.

„Mes padarėme galingą žingsnį nusprendę tada nežaisti, nes atkreipėme dėmesį“, – po rungtynių sakė G.Antetokounmpo. „Matome, kaip kitos lygos ir atletai visame pasaulyje padarė tą patį ir tai daug ką pasako apie mūsų lygą, nes tai yra platforma garsiai pasisakyti“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų