„Barcelona“ prezidentas teigia, kad klubas patirs finansines problemas

„Barcelonos“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu atskleidė, jog visame pasaulyje išplitęs koronavirusas stipriai palietė katalonus, kurie dėl to jaus finansines problemas bent dvejus ar trejus metus.

Katalonai patirs finansinių sunkumų (nuotr. SCANPIX)

„Nuo kovo 14-os dienos negavome nei vieno euro, tuo tarpu praradome net 200 milijonus eurų. Labai atsigavome sumažindami atlyginimus ir pasinaudodami valdžios pagalba, kuri sumokėjo 70 procentų atlyginimų.

Turėjome uždaryti parduotuves, muziejus, negalėjome parduoti bilietų. Atidavėme fanams pinigus už bilietus, į kurias jie negalėjo atvykti. 200 mln. eurų yra didelė suma.

Ši pandemija paveiks mūsų finansus dvejus ar trejus sezonus, to nepavyks sutvarkyti kitą sezoną. Puikūs finansų ekspertai kalba apie net ketverius metus, tačiau manau, kad futbolui pavyks sutvarkyti susidariusią situaciją šiek tiek greičiau.

Planavome uždirbti 1.1 milijardą eurų, tačiau surinksime dėl COVID-19 net 30% mažesnę sumą. Kalbu apie tai, nes galbūt kažkas galvoja, jog pandemija nepaveikė „Barcelonos“, jie klysta. Tai palietė didžiausius Europos klubus, o „Barceloną“ – labiausiai“,- tikino katalonų prezidentas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų