„Inter“ kitąmet sieks įsigyti Messi, šis jau įsigijo namą Milane

33-ejų metų argentinietis Lionelis Messi, kuris jau beveik 20 metų praleido „Barcelonos“ klubo sistemoje, pastaruoju metu atvirai reiškė nusivylimą dėl komandos rezultatų.

L. Messi (nuotr. SCANPIX)

Dabartinis L.Messi kontraktas su „Barcelona“ baigsis 2021 m. birželio 30 d. Jau keletą mėnesių kalbama, kad katalonai stengiasi pratęsti sutartį su argentiniečiu, bet oficialaus susitarimo nėra iki šiol. Tai paskatino gandus, kad L.Messi kitą vasarą gali palikti „Barceloną“.

Garsus Italijos sporto dienraštis „Gazzetta dello Sport“ pranešė, kad 2021 m. L.Messi į savo gretas norėtų prisivilioti Milano „Inter“. Kontrolinis „Inter“ klubo akcijų paketas priklauso Kinijos holdingo kompanijai – „Suning Holdings Group“. Anot pranešimų, kinai yra įsitikinę, jog išgalėtų mokėti L.Messi solidų atlyginimą. Perėjimo sumos mokėti nereikėtų, jei argentinietis nepratęstų dabartinio kontrakto su „Barcelona“.

Kita Italijos žiniasklaidos priemonė „Rai“ anksčiau skelbė, kad L.Messi tėvas Jorge įsigijo namą netoli „Inter“ būstinės. Italijoje mokesčiai mažesni nei Ispanijoje, todėl teigiama, kad J.Messi nusprendė tuo pasinaudoti. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų