Motiejūnas: komplektuojame komandą taip, lyg lauktų antra koronaviruso banga

Kauno „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas entuziastingai sutiko naujieną, kad nuo rugsėjo Lietuvoje neturėtų būti ribojami žiūrovų skaičiai uždaruose renginiuose, bet į artėjančio sezono projekciją vis dar žvelgia atsargiai.

Jeigu situacija dėl COVID-19 sergamumo nesikeis, lietuviai jau nuo sezono pradžios galės rinktis pilnose arenose ir palaikyti savo mylimas komandas – tokia žinia džiugina visą krepšinio bendruomenę ir klubus, kurių biudžetuose pajamos už bilietus sudaro nemažą dalį.

„Labai džiugina, galime tvirčiau planuoti. Esminis dalykas, mes žaidžiame dėl sirgalių. Tai didelis indėlis į biudžetą, pajamas. Norisi, kad galėtume žaisti su sirgaliais“, – TV3 sporto žinių vedėjui Viliui Stalgaičiui sakė P. Motiejūnas.

Tačiau jis išlieka atsargus – net naujos sutartys sudarinėjamos taip, kad užklupus antrai koronaviruso bangai klubui būtų lengviau išgyventi.

„Mes komplektuojame su žinojimu, kad gali būti antra banga. Žaidėjams tą pati sakome, kad gali būti antra banga ir stengiamės iš anksto į sutartis įdėti tuos punktus, kaip mažėtų kontraktų sumos, jeigu ateitų tą antra banga ir būtų uždrausta žaisti su sirgaliais.

REKLAMA

Visą laiką stebime, dėl to šiais metais ir abonementų prekybą darome žymiai vėliau. Nerimo daug ir kai visi kalba apie antrą bangą yra nemalonu klausyt. Pasiilgome galimybės organizuoti renginius, ne tik krepšinio. Ši žinia suteikia energijos“, – sakė P. Motiejūnas.

Šį tarpsezonį „Žalgiriį“ paliko Šarūnas Jasikevičius ir šiuo metu yra ieškomas naujas treneris. Sutartis su Kauno klubu turi Lukas Lekavičius, Thomasas Walkupas, Marius Grigonis, Paulius Jankūnas, Nigelis Hayesas, Zachas LeDay, Jockas Landale’as, Marekas Blaževičius, Martinas Gebenas, Karolis Lukošiūnas, Tomas Dimša, Steve’as Vasturia ir Rokas Jokubaitis.

Tiesa, dalis žaidėjų už išpirkas gali palikti komandą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų