Trečiadienio vakarą startavo naujasis Lietuvos moterų A lygos sezonas. Jis prasidėjo rungtynėmis Gargžduose, kur vietos „Bangos“ futbolininkės priėmė šalies čempiones Šiaulių „Gintrą - Universitetą“. Šeimininkės neturėjo šansų prieš tituluotas varžoves ir buvo sutriuškintos 16:0.

Pirmajame kėlinyje „Gintra“ įmušė penkis įvarčius. Du iš jų pelnė Rimantė Jonušaitė (7 ir 41 min.), dar du pridėjo Jelena Čubrilo (12 ir 31 min.), o kartą pasižymėjo Jessica Ayers (28 min.).

Antrajame kėlinyje viešnios iš Šiaulių dar labiau padidino savo apsukas ir varžovėms atseikėjo net 11 įvarčių.

Du kartus pasižymėjo Madison Anne Gibson (55 ir 82 min.), taip pat Gabija Toropovaitė (58 ir 69 min.) ir Alika Isis Keene (67 ir 78 min.).

Pirmajame kėlinyje įvartį įmušusi J.Ayers tai dar kartą padarė 85 minutę, realizuodama paskirtą baudinį, o R.Jonušaitė prie pirmojo kėlinio dublio pridėjo net tris įvarčius (63, 64 ir 89 min.) bei rungtynes užbaigė su 5 įvarčiais savo sąskaitoje.

Galiausiai įspūdingą „Gintros“ pergalę vainikavo rungtynių pabaigoje vartininkės Medos Šeškutės pelnytas įvartis.