Koronaviruso simptomus pajutęs Reina: tai buvo blogiausios akimirkos mano gyvenime

Birmingemo „Aston Villa“ ekipai atstovaujantis vartininkas Pepe Reina teigė kiek anksčiau pajutęs koronaviruso simptomus ir tai neabejotinai yra pačios blogiausios akimirkos jo gyvenime.

Pepe Reina. (nuotr. SCANPIX)

„Kovą prieš virusą laimiu tik dabar,– sakė 37 metų ispanas. – Sunkiausias momentas buvo tada, kai praktiškai negalėjau kvėpuoti, dusau. 25 minutes man nuolat trūko deguonies. Tai neabejotinai buvo pačios sunkiausios akimirkos mano gyvenime.“

P.Reina šiuo metu yra karantine kartu su savo penkiais vaikais bei žmona. Sportininkas tikina, kad šiuo metu jaučiasi gerai ir dabar norįs papasakoti visiems, kokie buvo pirmieji simptomai.

„Esame kartu visa šeima, tad nesijaučiu vienišas,– tikino vartininkas. – Iš pradžių jaučiau labai didelį nuovargį, o po to kankino sausas kosulys, karštis, galvos skausmai. Didžiausią baimę jaučiau tada, kai man trūko deguonies. Tada mane buvo užklupusi tikra panika. Tiesiog jaučiau, kad mano gerklė tarsi užsivėrė. Galiausiai šešias-aštuonias dienas praleidau izoliacijoje.“

Kalbėdama su Ispanijos žiniasklaida P.Reina tikino, kad ėmėsi visų būtinų atsargumo priemonių, kai pajuto pirmuosius simptomus. Paklaustas, ar žvelgiant į dabartinę situaciją pasaulyje, šis futbolas sezonas turėtų būti užbaigtas, ispanas tikino, kad šiuo metu tai yra visiškai nesvarbus dalykas.

Vartininkas „Aston Villa“ rungtyniauja nuomos pagrindais. Jis šiuo metu turi dar vis galiojantį kontraktą su „Milan“ ekipa.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų