Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitikimas tarp lyderio Madrido „Real“ ir Vigos „Celta“ klubo baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Rusas Fedoras Smolovas 7-ąją minutę gavęs puikų perdavimą išbėgo vienas prieš vartininką ir išvedė „Celta“ į priekį 1:0.

Sergio Ramosas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Tačiau jau netrukus Toni Kroosas 52-ąją minutę puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Sergio Ramosas 65-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Bet pačioje mačo pabaigoje 86-ąją minutę Santi Mina smūgiu į apatinį vartų kampą dar sykį nuginklavo vartininką ir išplėšė lygiąsias 2:2.

Po šių rungtynių Madrido klubas prieš antroje vietoje esančią „Barcelona“ pirmauja vos tašku.