Didelių Sergio Aguero pastangų „Manchester City“ ekipai nepakako. Paskutinę minutę į savus vartus įsimuštas įvartis lėmė lygiąsias rezultatu 2:2 su „Crystal Palace“ ir dar vieną dovaną konkurentams Anglijos „Premier“ lygoje.

Svečiuose žaidę „Crystal Palace“ pačioje pirmo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį, kai 39-ą minutę puolėjas Cenkas Tosunas kampinio metu aukščiausiai kilo į orą ir smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Tik pačioje rungtynių pabaigoje „Manchester City“ puolėjas Sergio Aguero įdėjo labai daug pastangų, kad jo komanda iškovotų tris taškus. 83-ią minutę jis išlygino rezultatą, o dar po kelių minučių atliko, atrodė, pergalingą šūvį.

Tačiau džiaugtis pergale Mančesterio klubui neteko. Viską nubraukė paskutinę pagrindinio laiko minutę padaryta klaida, kai Fernandinho paskutinis lietė kamuolį ir jis pakliuvo į „Manchester City“ vartus – 2:2.

Tai yra trečiosios „Manchester City“ lygiosios šiame sezone. Jie nuo lygos lyderių „Liverpool“ atsilieka nebe 14, o 13 taškų, tačiau Jurgeno Kloppo treniruojama komanda turi net dvejas rungtynes atsargoje.