Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pirmąsias rungtynes sužaidęs Erlingas Brautas Haalandas debiutavo su trenksmu. Jis pelnė „hetriką“ ir padėjo Dortmundo „Borussia“ ekipai rezutlatu 5:3 nugalėti „Augsburg“ vienuolikę.

Namuose žaidę „Augsburg“ pirmieji išsiveržė į priekį ir sužaidus 55-ias minutes pirmavo rezultatu 3:1. Visgi tai nesutrukdė Dortmundo ekipai iškovoti trijų taškų. Prie to svariausiai prisidėjo jaunasis puolėjas.

Norvegas vos per 20 minučių laikotarpį pelnė tris įvarčius. Dar po vieną taiklų smūgį atliko Jadonas Sancho bei Julianas Brandtas.

Tai buvo pirmosios „Borussia“ rungtynės po žiemos pertraukos. Pergalė jose leido jiems pakilti į ketvirtą turnyro lentelės vietą.