Lietuvis Edgaras Dubickas užsitarnavo vietą startinėje sudėtyje, tačiau jo atstovaujama „Lecce“ ekipa net 1:5 pralaimėjo prieš „Spal“ iš pasitraukė iš Italijos taurės turnyro.

Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjęs E. Dubickas sužaidė visas 90 minučių. Jis rungtyniavo atakuojančio saugo pozicijoje.

„Lecce“ visus keturis įvarčius praleido dar pirmajame kėlinyje ir tik antrojo pradžioje įmušė paguodos įvartį bei sušvelnino atsilikimą.

Pralaimėjimas reiškia, kad „Lecce“ savo žygį Italijos taurėje užbaigė jau šešioliktfinalyje, tuo tarpu juos nugalėję „Spal“ futbolininkai žengė į aštuntfinalį.

Lietuvis neseniai debiutavo ir Italijos „Serie A“ čempionate, kur rungtynėse su „Cagliari“ aikštėje pasirodė po keitimo ir sužaidė paskutines tris minutes.