Dragūno pultas kovotojas atskleidė konflikto priežastį: mušti jį – lyg mušti vaiką

Kovotojas Arnoldas Misiūnas prieš savaitę ringe patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, tačiau sulaukė daug dėmesio dėl įvykių persirengimo kambaryje, rašo sportas.lt žurnalistas Mantas Stankevičius. „Sparta Gym“ narys praėjus daugiau nei savaitei pagaliau prabilo apie garsųjį incidentą.

„Manęs su E.Dragūnu niekas nesieja, niekas nestatė už mane pinigų, niekas manęs neremia, – sakė A.Misiūnas. – Prieš pusantrų metų jis buvo negražiai pasisakęs apie Simoną Burbaitę, kuri internete patalpino nuotrauką iš kovos menų treniruotės. „Kai p***iau vieną užmigtum amžiams“ – tada rašė jis. Prieš būsimą kovą buvo filmuojamas mano interviu, kuriame išsakiau savo nuomonę apie tokius komentarus“.

„Pasakiau, kad Egis vienintelį dalyką, kurį gali p***i, tai tik „daroškę“... Aš netoleruoju nei smurto, nei tokių pasisakymų prieš moteris, – teigė A.Misiūnas. – Tuo metu jis mane užblokavo visuose socialiniuose tinkluose. Atrodė, kad visa istorija baigėsi. Klydau. Po KOK turnyro atidarymo kovų, kai prasidėjo kovotojų iškilmingas paradas, jis prie manęs priėjo ir pradėjo šaukti ant manęs“.

A. Misiūno manymu, viskas ir įvyko dėl šių komentarų.

„Pranešiau apie tai treneriui Andriui Šipailai, kuris liepė nekreipti dėmesio ir galvoti tik apie artėjančią kovą su Ukrainos kovotoju.

„Nekišk rankų. Kaupkis kovai“ – perspėjo mane treneris. Tačiau buvo sunku apie tai negalvoti. Kiek pavyko, tiek susikaupiau ir žengiau į ringą. Dar net nesuskambus gongui jau girdėjau, kaip E.Dragūnas mane keikia… Prie manęs jis priėjo ir tik pasibaigus kovai. Kažką sakė, bet aš nekreipiau dėmesio ir nuėjau į persirengimo kambarį“.

REKLAMA

O į ten įsiveržė ir pats E. Dragūnas, pradėjęs švaistytis keiksmais.

„Persirengimo kambaryje išgyvenau dėl pralaimėjimo, atrodė, kad žemė išslydo iš po kojų. Jaučiausi tarsi kažkokiame burbule. Sunku apsakyti tą būseną... Ir čia atėjo Selas, – prisiminė A.Misiūnas. – Jis sakė, kad turiu jo atsiprašyti, pylė keiksmažodžius. „Atsiprašyk ir aš tau viską suteiksiu“ – tema buvo tokia. Kas buvo toliau, manau, jau visi matė vaizdo įraše“.

Paklaustas, kas dėjosi galvoje, kuomet jo pusėn liejosi keiksmažodžiai, A.Misiūnas atsakė: „Nieko“.

„Buvau neviltyje dėl pralaimėjimo. Buvau kažkokiam burbule. Pusės, ką jis ten kliedėjo, net negirdėjau, – teigė A.Misiūnas. – Buvau save pametęs. Mušti Selą? Juk tai būtų tas pats, kas mušti vaiką. Būkime biedni, bet teisingi. Kitomis aplinkybėmis gal ir nebūčiau susivaldęs. Bet tą vakarą tiesiog pavyko tai padaryti. Džiaugiuosi, jog netrenkiau. Juk niekas nebūtų lindęs į mano galvą, visi iškart būtų nuteisę... Tokį sumušti nėra pasididžiavimas, aš pergalių siekiu ringe. Už jo ribų visuomet stengiuosi konfliktų išvengti“.

A. Misiūno ir E. Dragūno konflikto įrašą pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
m
mušti nereikia
2019-11-25 22:29:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet atjungti nepakenktų
Atsakyti
-3

R
Ramas
2019-11-25 21:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikejo duot sakalui sitam, kad baigtu kart issidarinet. Pamokyt po liubomu galejai jei neduot Tai apmist suda
Atsakyti
-4

N
Nežinomas
2019-11-25 21:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokie girtuokliai kaip Dragūnas tikrai nemalonūs.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų