Capello mano, jog Allegri reikėtų rinktis „Manchester United“

Buvęs Turino „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri šiuo metu yra įvardijamas kaip vienas iš kandidatų pakeisti iš Miuncheno „Bayern“ pasitraukusį Niko Kovačą, jo tautietis italas Fabio Capello mano, kad jis turėtų keltis į kitą komandą – „Manchester United“.

M. Allegri (nuotr. SCANPIX)

M. Allegri penkerius metus vadovavo „Juventus“ ekipai, tačiau praėjusio sezono pabaigoje paaiškėjo, kad Turino klubas nutrauks dar metus turėjusią galioti sutartį.

Pats M. Allegri anksčiau domėjosi darbu užsienyje, tačiau rudenį paskelbė, kad pasiims metų laikotarpio atostogas ir pailsės nuo futbolo.

Šios atostogos gali būti ir trumpesnės, jeigu italų strategas nuspręstų priimti iššūkį dirbti Vokietijoje, tačiau F. Capello mano, kad jis turėtų pasirinkti kitą kelią.

„Jis tikrai tiktų „Bayern“ ekipai, visgi nežinau, ar po Carlo Ancelotti italai yra labai laukiami Vokietijoje. Anglija yra įdomi šalis, jis turi galimybių ten dirbti sėkmingai, o „Premier“ lyga praturtina kiekvieną trenerį. M. Allegri vietoje verčiau kelčiausi į „Manchester United“, – teigia F. Capello.

REKLAMA

Po skaudaus pralaimėjimo savaitgalį Vokietijos pirmenybėse rezultatu 1 – 5 prieš Frankfurto „Eintracht“, „Bayern“ klubas atsisveikino su treneriu iš Kroatijos N. Kovaču. Teigiama, kad strategas pats pasitraukė iš savo užimamų pareigų.

Verta paminėti, jog nepaisant F. Capello įžvalgų, šiuo metu itin prastus rezultatus demonstruojantis „Manchester United“ klubas ne kartą išreiškė pasitikėjimą dabartiniu savo strategu iš Norvegijos Ole Gunnaru Solskjaeru.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų