Šiuo metu Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate paaiškėjo dar viena pusfinalio dalyvė. Tarp keturių geriausių pasaulio komandų prasibrovė lenkus įveikusi Ispanijos rinktinė.

Ispanai rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė, bet tuomet surengė įspūdingą spurtą 14:2 ir galiausiai lenkus įveikė 90:78 (22:18, 24:23, 21:17, 23:20).

Vieniems pirmenybių favoritų, ispanams, ši ketvirtfinalio dvikova toli gražu nesiklostė taip lengvai, kaip galėjo pasirodyti prieš jos pradžią. Didžiausią pranašumą (16 taškų) ispanai susikrovė tik likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos.

Visai kitaip reikalai atrodė dar šeštą ketvirtojo kėlinio minutę, kuomet lenkai priartėjo iki keturių taškų (76:72). Vis tik, tuomet ispanai spurtavo 11:0, vėliau spurtas pasiekė ir 14:2, tad akivaizdu, kad nugalėtojai nutolo nebepavejamu skirtumu.

Į pergalę ispanus vedė aikštelėje dominavęs Ricky Rubio. Gynėjas pelnė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Ispanija: Ricky Rubio 19 (9 rez. perd.), Willy Hernangomezas 18, Rudy Fernandezas 16 (5/5 trit.), Juancho Hernangomezas 14, Marcas Gasolis 10.

Lenkija: A.J.Slaughteris 19, Adamas Wačynskis 15, Michalas Sokolowskis 11, Damianas Kuligas 10.

Ispanijos rinktinė pusfinalyje susikaus su Australijos ir Čekijos poros nugalėtoju.

KETVIRTAS KĖLINYS: (90:74)

TREČIAS KĖLINYS: (67:58)

ANTRAS KĖLINYS: (48:41)

PIRMAS KĖLINYS: (22:18)

Ispanija-Lenkija 22:18

STARTINĖS SUDĖTYS: Ispanija: Rudy Fernandezas, Juancho Hernangomezas, Victoras Claveris, Marcas Gasolis, Ricky Rubio

Lenkija: A.J. Slaughteris, Aaronas Cel, Adamas Hrycaniukas, Mateuszas Ponitka, Adamas Waczynski