Paslapties neatskleidęs portugalų treneris: tik pasikartosiu, Lietuva – gera komanda

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės antradienio vakarą laukia bene didžiausias iššūkis šalies futbolo istorijoje. Vilniuje lietuviai susikaus su dabartiniais Europos čempionais, Cristiano Ronaldo vedamais Portugalijos futbolininkais.

F. Santosas (Paulius Peleckis/Fotobankas)
11

Portugalų žvaigždynui tai taip pat nebus eilinis vakaras. Geriausiuose pasaulio futbolo klubuose žaidžiantys „auksakojai“ antradienį lips ne ant žolės, kaip įprasta, o ant dirbtinės dangos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione.

Vis tik, portugalų treneris Fernando Santosas sąlygų Vilniuje nesureikšmina.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Portugalijos rinktinės spaudos konferencija Vilniuje

„Nėra ko rūpintis, tiesiog reikia laimėti, bet žaisime ir kovosime bet kur. Svarbiausia žinoti, kaip žaidžia priešininkas. Į varžovą žiūrime su pagarba, bet turime išsivežti pergalę“, – prieš treniruotę kalbėjo F. Santosas.

Europos čempionų treneris tik pagūžčiojo pečiais, kai išgirdo klausimą apie Lietuvos rinktinės pajėgumą. Tituluotas specialistas nesuprato, ar šiame žemyne dar galima rasti silpnų komandų, todėl tikino, kad ir šis išbandymas nebus pats paprasčiausias.

„Lietuvos rinktinė yra stipri, gerai organizuota, žais kontraatakomis, turėsime žaisti gerai patys“, – dėstė strategas.  

Tiesa, F. Santosas pagrindinės paslapties neatskleidė. Treneris neatsakė, ar Cristiano Ronaldo antradienį žengs ant vejos. Kita vertus, vietoje dirbantys portugalų žurnalistai teigė neabejojantys, kad ryškiausia rinktinės žvaigždė saviškiams padės nuo pirmų minučių.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Istorinė C. Ronaldo ir portugalų treniruotė Vilniuje

Treneriui dėl dirbtinės dangos antrino ir portugalų vidurio gynėjas Jose Fonte. Patyręs 35-erių gynybos ramstis tikino, kad dėl to nesuka galvos, o pergalei reikės parodyti geriausią, visų pirma, savo žaidimą.

J. Fonte (Paulius Peleckis/Fotobankas)

„Nebijome nieko, tai yra dar vienerios rungtynės, todėl čia, kaip ir visur, tikimės pergalės.

Esame pasiruoši žaisti visokiomis sąlygomis, manome, kad esame pasiruošę viskam. Pasikartosiu, galvojame tik apie pergalę“, – šypsodamasis kalbėjo J. Fonte.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų