Valančiūnas ir Adomaitis įsivėlė į linksmą diskusiją: tritaškių bus daugiau

Jonas Valančiūnas vos per 19 minučių tapo rezultatyviausiu Lietuvos rinktinės žaidėju, bet to buvo per mažai – vėl nusileista Serbijai. Po mačo spaudos konferencijoje jis rimtai apžvelgė rinktinės problemas, o vėliau įsivėlė į linksmą diskusiją su D. Adomaičiu.

Serbai Kaune 95:91 įveikė Lietuvą ir privertė mūsiškius trečią kartą patirti pralaimėjimą pasiruošimo procese.

Centras į Serbijos krepšį sukratė 18 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius. Tai buvo vos antrosios jos rugntynės nuo balandžio mėnesio pradžios.

(103 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kontrolinės rungtynės: Lietuva – Serbija

„Buvau seniai žaidęs krepšinį, treniruotės ir treniruotės. Rungtynėse visai kitoks ritmas, džiaugiuosi sugrįžęs. Tikrai nebuvo iidealios rungtynės, pridariau klaidelių“ – nusišypsojo jis.

J. Valančiūno teigimu, dar anksti daryti išvadas, o ir pralaimėjimuose galima rasti pozityvių dalykų.

„Sunkus, geras mačas. Tai tik draugiškos rungtynės, taisome klaidas, žiūrime kas gaunasi, kas ne, kaip toliau vystyti paveikslėlį. Gaila, kad pralaimėjome, bet pozityvi dalis, kad matome savo klaidas ir jas taisyti dar ne per vėlu“, – sakė J. Valančiūnas.

Paprašytas išskirti pagrindines rinktinės klaidas jis kalbėjo apie koncentracijos stoką.

„Galbūt koncentraciją, derinių išpildymą, kartais pamirštame derinius ir neišeina kažkas. Gynyboje dar žingsnelį per lėti, per daug atsipalaidavę, reikia geresnės koncentracijos. Aišku, įmetė gerus, sunkius metimus, bet pasiteisinimų nėra, reikia ir tokius išimti“, – nesiteisino jis.

REKLAMA

Pirmojo kėlinio metu JV smeigė ir tritaškį, taip sukeldamas ovacijas. Tai buvo pirmas jo tolimas metimas vyrų rinktinėje, bet galbūt nepaskutinis. Išgirdęs klausimą apie galimą šio ginklo įtraukimą į žaidimą, J. Valančiūnas įsivėlė į linksmą pokalbį su Dainiumi Adomaičiu.

„Reikia trenerio klausti“, – atsakė jis.

„Trauksime, trauksime“, – atsakė D. Adomaitis.

„Trauksime, trauksime. Step-backą trauksime“, – pajuokavo JV.

„Netrauksime“, – šyptelėjo treneris.

„Nu va, netrauksime“, – toliau šmaikštavo Jonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų