Atskleista paslaptis, kaip pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui savarankiškai

Kasdien keli šimtai norinčių sėsti už automobilio vairo varsto vairavimo mokyklų duris. Pastaruoju metu išaugęs vairavimo teorijos bilietų mokymosi portalų bei jų lankytojų skaičius rodo, jog norinčių mokytis savarankiškai – daugėja. Ar įmanoma vairavimo teorijos egzaminui pasiruošti savarankiškai – teiraujamės KETbilietai.lt administratoriaus Jono Jankūno. 

Spręsk bet kur ir bet kada 

Pasak specialisto, mokantis savarankiškai nereikia laikyti mokyklinio vairavimo teorijos egzamino, o iš karto išmokus galima registruotis teorijos egzaminui „Regitroje". 

„Nereikia vaikščioti į vairavimo mokyklą. Joje įprastas vairavimo teorijos kursas turi numatytą valandų kiekį, o mokantis savarankiškai, pasistengus galima pasiruošti vos per 1-2 dienas, todėl susitaupo laiko“, – teigia J. Jankūnas.

Vis dėlto vienas didžiausių savarankiško mokymosi privalumų – patogumas: „Spręsti testus ar mokytis vairavimo teorijos galima kompiuteryje, planšetėje ar telefone. Visiškai nesvarbi vieta ar laikas, todėl viską galima derinti pagal save, spręsti testus ten, kur ir kada patogu“, – sako portalo administratorius. 

REKLAMA

Ar įmanoma pasiruošti be mokytojo?

Vis dėlto trūkumų savarankiškas mokymasis taip pat turi. Pasak specialisto, dažnai besimokant savarankiškai iškyla įvairių klausimų, o jų paaiškinimui reikalingas mokytojas.

„Nėra, kas paaiškintų sudėtingas Kelių eismo taisyklių situacijas, tačiau internetiniuose vairavimo teorijos bilietų mokymosi portaluose po kiekvieno sudėtingo klausimo pridedami papildomi, išsamūs paaiškinimai, susiję su eismo taisyklėmis, taip pat paaiškinami ir kitų įstatymų punktai.

Specialistų patarimai 

Norintiems pasiruošti teorijos egzaminui savarankiškai, specialistai pataria kelis dalykus: 

1. Nesimokyti KET klausimų aklai, o įsigilinti, kodėl atsakymas būtent toks (perskaityti paaiškinimus);

2. Į egzaminą „Regitroje" registruotis tik tada, kai sprendžiant KET testus bent į 90 procentų klausimų atsakoma teisingai;

3. Užsiregistravus – nepražiopsoti „Regitros" egzamino, nes tai padarius, registruotis galima bus tik po mėnesio!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų