Neseniai atliktas tyrimas įrodė, jog vienišas moteris labiau žavi vedę, o ne vieniši vyrai.

Psichologų atlikto tyrimo metu, abejų lyčių atstovai turėjo apibūdinti idealų romantinį partnerį, tuo tarpu kompiuterinė programa tokį žmogų rado respondentų tarpe.

Pusei žmonių buvo pasakyta, jog jų idealas – vienišas, kitiems – jog turi antrąją pusę. Tuomet tyrimo dalyviai atsakė į daugybę klausimų apie tai, ar norėtų su išrinktu žmogumi romantiškai draugauti, susitikinėti.

Rezultatai atskleidė, jog vienišais vyrais susidomėjo 59 proc. moterų, tuo tarpu vedusiais – net 90 proc. Vyrų bei ištekėjusių moterų tarpe tokio skirstymo nepastebėta.

„Tyrimas parodė, jog moteris daug labiau domina sunkiai joms pasiekiami stipriosios lyties atstovai. Galbūt taip yra dėl to, kad vedę vyrai jau tarsi parodė gebėjimą susijungti, mylėti“,– pasakoja tyrėjas.

Taigi, galbūt raktas į sėkmę vyrams yra apsimetimas, kad jie jau turi antrąją pusę? Juk daugelį moterų iš tiesų žavi tai, ko jos negali turėti...


Rašyti komentarą...
e
emm
2011-02-03 15:53:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbut tik ieskancios trumpalaikiu ir neipareigojanciu santykiu ziuri i vedusius, nes ilgalaikio partnerio ieskancios moters tokie tikrai nesudomins. Ir tyrimas turbut atliktas JAV, nes ten jau seniai iskreiptos visos vertybes.
Atsakyti
0

W
Wica
2011-02-03 20:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, tik trokštančios dovanų ir sexo mergšės ieško vedusių vyrų. Prieš juos raitosi, juos išgręžia, o tie moliuskai pameta galvas ir vaikšto kaip zombiai šlapiais klynais... TIKRAS vyras tokiomis net nesidomi. Tik nevykėliai, kurie nesugeba susitvarkyti santykių savo šeimose
Atsakyti
0

i
irena
2011-02-04 16:57:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
vienisi vyrai sako mes verti aukso musu mazai jusu moteru2k daugiau.jie vaidina zemina moteris elgiasi slyksciai.geri vyrai emigrave dirba.cia like invalidai xroniai.arba vede vyrai motrys renkasi vedusius nes jie normaliai save veda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų