Galbūt miegamajame esantis televizorius trukdo miego kokybei, tačiau remiantis naujausiais tyrimais, gali pagyvinti poros seksualinį gyvenimą.

Britų atlikta apklausa parodė, kad poros, kurios miegamajame kartu žiūri televizorių, per savaitę užsiima seksu mažiausiai du kartus. Tuo tarpu tokio laisvalaikio nemėgstantieji mylisi vos vieną kartą per savaitę.

Dauguma respondentų teigė, kad televizoriaus atsiradimas miegamajame pakeitė jų seksualinį gyvenimą: net 67 proc. tvirtino, jog lytiniai santykiai tapo dažnesnis arba reguliarūs.

Kai dalyvių buvo paprašyta įvardinti tokio reiškinio priežastis, 37 proc. respondentų teigė, kad tam įtakos turi erotinių filmų ar programų žiūrėjimas kartu, 32 proc. sakė, jog mylėjosi dažniau, jeigu pažiūrėdavo mėgstamas programas, o 29 proc. imdavo glamonėti partnerį, kad atitrauktų jo dėmesį nuo nuobodžių laidų.

Maža to, beveik pusė apklaustųjų (47 proc.) pareiškė, kad net ir sekso metu jie nenustodavo žiūrėti televizorių.

„Mus šiek tiek nustebino apklausos rezultatai, - žurnalistams sakė tyrimą inicijavusios britų kompanijos atstovai. – Pirmiausia stebima, priežastys. Kurios lėmė dažnesnį lytinių santykių skaičių. Tiesa, gali būti, kad porų, kurių miegamajame nėra televizoriaus, sąmonėje šis kambarys yra skirtas tik miegui. Bet kokiu atvejus šios apklausos rezultatai labai įdomūs ir netikėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų