Ar žinai, kad susilaikymas ne taip jau ir kenkia sveikatai, fetišizmas – svarbi seksualinių žaidimų dalis, o idealus lytinis aktas trunka tikrai ne 11 minučių? Pačius aštriausius klausimus užduokite specialistui.

Idealus seksas – kiek laiko trunka?

Kiekviename šaltinyje pateikiama skirtinga informacija. Tai kiek gi trunka idealus lytinis aktas? Paulas Koelo teigia, kad 11 minučių. Ar tai tiesa? Ir ar yra koks nors būtinas „rinkinys“ idealiam seksui?

Nėra jokių standartų ar normų seksualiniame gyvenime. Malonumas, kuris gimsta už miegamojo durų – tai kūrybinis partnerių procesas, bendras ieškojimas to, kas abiems suteiks malonumą ir džiaugsmą. Argi galima kūrybinį procesą matuoti skaičiais? Pojūčiai, emocijos ir jausmai – viskas labai individualu, nes kiekvienam patinka skirtingi dalykai. Pagal Koelo idealios 11 minučių gali būti per mažai nepasiruošusiai sueičiai partnerei. Kad ji įsijungtų į intymų procesą, jai būtinos paruošiamosios glamonės, ryški preliudija. O štai subrendusi moteris, psichologiškai nusiteikusi seksui, per 11 minučių gali patirti keletą orgazmų. Labai svabus yra poros psichologinis nusiteikimas seksui – ties intymiu suartėjimu kiekvienas iš partnerių to turi norėti. Kitaip gresia šaltas ir techninis seksas.

REKLAMA

Ar tikrai vyrai poligamiški?

Ar tikrai vaikinai yra poligamiški? Jei taip yra iš tikrųjų, kaip tapti ta vienintele?

Stiprioji lytis visuomet gina šią versiją apie poligamiją, tačiau moterys įsitikinę, kad visos šios kalbos – tai neatsakingumo įrodymas. Iš tikrųjų vyrai turi poreikį stimuliuoti naujus seksualinius poreikius – pradedant nuo atsisukimų į seksualias merginas baigiant susitikinėjimais su keliomis merginomis iš karto. Tačiau tai nereiškia, kad jis negali kontroliuoti savo norų! Vis dėl to moterys neturėtų apie tai pamiršti. Laikykite auksinės taisyklės: kvaila moteris prižiūri savo vyrą, protinga – save.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų