Ar tiesa, kad meilė yra žaidimas? Taip, jei kalbame apie gerą seksą. Meilės guolyje erotinės fantazijos lyg ir neturėtų stigti, tačiau jei nelabai žinai, nuo ko reikia pradėti, mielai patarsime. Tik paskui nesistebėk, kodėl partneris kas vakarą klausia: "Kokią staigmeną pateiksi man šiandien, žavi pyragėlių pardavėja?"

"Šunsnukis, jis turi meilužę!", – pirmoji galvon šmėstelėjusi mintis, nes tu jau 10 m. sėkmingai vadovauji knygynui. Tiesiog paskutinį kartą judviejų intymūs santykiai prasidėjo nuo seksualios padavėjos vaidmens. Ir kaip galėjai pamiršti... Bet apie viską iš pradžių.

Apatiniai rūbeliai Pradėsime nuo jų, nors ir ne visiems vyrams jie rūpi (kai kuriems norisi neįpakuotos dovanos). Galbūt nemokame jų tinkamai pasirinkti? Kam įdomūs balti nuskalbti apatiniai, dengiantys beveik visą kūną lyg vėžlio šarvai? Pabandyk savo intymiam gyvenimui suteikti šiek tiek daugiau subtilesnio nuogumo ir kur kas įvairesnių spalvų. Mažai kas paneigs, kad raudoniems, violetiniams (šį sezoną itin madingiems) ar aukso spalvos apatiniams rūbeliams stinga taip vadinamo "draivo".

Priblokšti galima ir "žvėriškais" motyvais: zebro, tigro ar leopardo kailių raštų komplektėliais. Patikėkite, tokie apatiniai suteikia malonumo ne tik turgaus "podiumo" gerbėjams ar zoofilams. Viena vertus, jie išprovokuoja aistringą agresiją, kita vertus – suteikia progą vyrui pasijusti medžiotojo ar užkariautojo kailyje.

REKLAMA

Iš tiesų apie gundančių apatinių mados tendencijas kalbėti neverta. Juk aišku kaip du kart du, kad labiausiai vyrus įkaitina kabareto šokėjos įvaizdis – papūstos nėriniuotos kelnaitės ir raštuotos juodais raišteliais pėdkelnės. Vyriški apatiniai su drambliuko straublio paveikslėliu ar zuikelio formos prezervatyvai, padovanoti partneriui ypatinga proga, – taip pat neblogas pasirinkimas.

Karnavaliniai kostiumai Nėra personažo, kuriuo tu negalėtum tapti rūbų ir įvairių priedų pagalba. Trumpam grįžk į vaikystę – tuomet, kai su seserimi ginčydavaisi, kuri vaidins gydytoją, o kuri – mokytoją. Panašiai žaisti gali ir suaugę. O ar atlikusi tam tikrą vaidmenį sulauksi aplodismentų, priklauso tik nuo tavęs.

Įsisupk į baltą chalatėlį ir tapsi pačia patraukliausia medicinos sesele. Arba užsidėk močiutės akinius ir virsi pilka pradinių klasių mokytoja. Savo neklaužadai mokiniui atskleisi tokių meilės paslapčių, dėl kurių jis panorės vėl tapti pirmoku. O galbūt svajoji suvaidinti gražuolę Kleopatrą, skendinčią prabangaus šilko jūroje?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų