Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Idomu,kur autorius mato TS antikomunistine politika?Gal neisskyriamoje draugisteje su komunistu partija ir jos vadovu-politruku,o gal isankstiniame isipareigojime bendrauti po rinkimu tik su komunistais? Juokingas posakis;Del VILJAMS-gavosi negerai,bet norai buvo geri.Juk tai kvaila.Taip galima aiskinti,kad uzmuso zmogu,bet norai buvo geri-nubaidyti muse.
Itariu,kad tai zurnalistines prostitucijos pavizdis.
Itariu,kad tai zurnalistines prostitucijos pavizdis.
analizė kaip analizė. tik kažkur dingo pabaiga
ka autorius norejo pranesti siuo savo opusu? Kad konservai yra blogi vien del to, kad jie yra? Ir kas blogiausi - TS yra pati populiariausia partija pagal visuomenes apklausu duomenis. Todel reikia dar papilti purvelio...
Pagarba konservatoriams ir sekmes rinkimuose. Mano balsas - tik uz juos.
Pagarba konservatoriams ir sekmes rinkimuose. Mano balsas - tik uz juos.
Gana prisiminti, kaip Kubilius su Grybauskaite 2000 metais ištraukė Lietuvą iš finansinės duobės - jau vien todėl ši partija yra nusipelnusi Lietuvai dfaugiau nei bet kuri kita.
Konservatorių partija net nebūdama valdžioje nesugebėjo parodyti tvirtą savo valstybinę poziciją,nes jos niekada ir nebuvo išskyrus asmeninius interesus.Jos elektoratas užliūliuotas skambiais žodžiais neįstengia suprasti,kad jie niekuo nesiskiria nuo socdemų ir geri atrodo tol,kol negali patekti į valdžią.
Emanuelį Zingerį kelti aukštyn nusprendė TS Taryba , ir Tarybos pavestas tą padarė Prezidiumas. Autorius rašo, ne viską žinodamas.
Tai kaip sau nenorit, bet tai viena iš (dabar esančių) padoriausių partijų. Jau vien tai, kad neina į ją prasikaltę nei Muntianai, nei Sereikos, nei kiti kokie darbiečiai. Ir nei viena taip nešmeižiam akaip TS. O dėl priėmimo į savo gretas KD, tai kai ka ir nelabai patinka. Bet kaip bandyti atsispirti kairuoliškam sparnui .
Tevynes sajunga padare namazai klaidu,viena svarbiausiu-politruko Kirkilo
vyriausybes remimas.Neaiski partijos pozicija emigracijos , pilietybes,svietimo ir kt. klausimais.Manau,kad rinkiminiu laikotarpiu ji
isryskes.Pritariu autoriui del partijos vertinimo morales,istorijos ir kt. klausimais.TS taip pat netapo politiniu perbegeliu partija,kas ja isskiria
is kitu partiju.
So what?
Neparašei kieno užsakymu ši buka analizė.
Tėvynės Sąjungos peripetijos