Rašyti komentarą...
Susilauks ir Račas Valinsko epitetų, kaip Rūta. Nepaisant to, kad Rūta kiek sunormalėjo, bet pasakyta buvo tiesa, arši paksistė dabar, kai anas matyt nemoka jai, o moka Račui, plaka tą bėdžių... Nemoka žurnalistai būti objektyvūs, matyti dvi puses (ne vienodo tempo greitakalbe, kaip Spraunius, kai atminty telieka traškesys ir spėlionės, ar jau visą apkabą išššaudė)...
Na Racai - ESK KEPURE ! nepadejo nei bns ruporo propaganda, nei klaidinancios apklausos, isleidziamos i eteri, kai redaktorius nusprendzia, kad jau laikas.
Esk kepure, Racai melagi! ir atsiprasyk, kaip pazadejai!
Įdomu kodėl Račas anksčiau balsavo už konservus? Juk nei jų programa nebuvo tokia gera (kaip dabar). Nei jie patys jam nemieli. Gal nebalsavo, gal meluoja? Bet jei žurnalistas, žiniasklaidos bosas meluoja, tai ar jį iš vis galima laikyti žurnalistu? Kam išvis jis toks gali būti reikalingas? Tai tirsiog propagandistas, politrukas. Ir dar kremlinės partijos.
Račai, laikas atsiprašyti, kaip pasižadėjai :D
Na, slykstuk Racai, ka dabar pasakysi, kai yra preliminarus rinkimu duomenys paskelbti? Tikriausiai paksistai pakysos neduos uz straipsni.
Ne, jis ne "smulkmeniška turgininkė", jo "balsas" labai vertingas. Jei jis už konservus nebebalsuos, tai konservai neperžengs net 5% barjėro. Tai tokia reikšminga asaba, kad įsivaizduoja save tokiu SUPER visuose klausymuose ir reikaluose. Tik esu matęs tokią formulę, nusakančią žmogaus "dydį" - skaitiklyje nuomonė apie žmogų, o vardiklyje jo patiesnuomonė apie save. Kadangi jo nuomonėapie save labai gera, tai trupmena gaunasi mažoka, nors jo ūgis ir ne menkas.
Mielas Racai, nepyk, nes tai visiskai nepadeda nei tau, nei tavo atstovaujamos kontoros prestizui. Ajai, buvai toks protingas , o cia del tokio nieko savo talenta barstai... kaip smulkmeniska turgininke
Zurnalistine saviraiska. Kalbejimas nuo backos i erdves.
O ponas Racas be konservatoriu siuose rinkimuose dar ka nors mato? Kodel neraso apie TT ar DP? Akivaizdi nuostata pries, jokio objektyvumo.

idomu kodel daug gerb.zurnalistu kaip ziurkes is skestancio laivo pabego is BNS :)
blogesne blogybe...Kada sitie ''dinozaurai''isnyks...?
Į viršų