Kokios padangos atrems keliuose atsiradusių duobių iššūkius ir kaip išsirinkti tinkamiausias, variuotojai gali sužinoti paskambinę nemokamu „Bitės“ klientų aptarnavimo telefonu 1501 padangų klausimais dalių automobiliams ekspertas Tomas Ašmonas konsultuos kiekvieną darbo dieną iki balandžio 3 dienos.

Specialistas pastebi, kad šį sezoną vis daugiau pirkėjų renkasi kuro sąnaudas mažinančias ir šlapiame kelyje geriau stabdančias padangas. Vairuotojai tikisi, kad tai jiems padės geriau manevruoti tarp keliuose atsivėrusių duobių.

„Kuro sąnaudoms ir jų sukibimui su keliu įtakos turi ne tik padangos, gumos mišinys, bet ir jose esančio oro slėgis. Slėgį reikėtų pasitikrinti kaskart nuvažiavus atstumą, kuriam įveikti reikėtų pilno bako kuro. Jei slėgis padangose bus netinkamas, suprastės automobilio sukibimas su keliu, mašina naudos daugiau degalų ir padangos greičiau dėvėsis. Konkrečiam automobiliui tinkamas slėgis dažniausiai būna pažymėtas lipduke ant vairuotojo durelių staktos“, – sako T. Ašmonas.

REKLAMA

Jo teigimu, geriau rinktis žinomų gamintojų padangas, nes jos tarnauja ilgiau, skleidžia mažiau triukšmo, o kelionė su jomis – komfortiškesnė. „Naujausias padangų saugumo mados klyksmas – asimetrinės padangos. Kai kelio danga šlapia, jos geriau pašalina vandenį iš po ratų ir pagerina automobilio sukibimą su keliu“, – kalbėjo padangų žinovas.

Telekomunikacijų bendrovė primena, kad privalomas reikalavimas važinėti su žieminėmis padangomis nustos galioti balandžio 1 dieną.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų