Princesė Diana po skyrybų su sosto įpėdiniu Čarlzu (Charles) turėjo devynis gerbėjus, kurie norėjo užkariauti jos širdį. Tarp jų buvo Holivudo aktorius, sporto legenda, muzikantas ir garsus politikas. Apie tai penktadienį (10.24) laikraštyje "Daily Mirror" rašo buvęs Dianos liokajus Paulas Burrellis (Polas Barelis). Laikraštis spausdina ištraukas iš naujos jo knygos.

Anot P. Burrellio, princesė savo gerbėjus, kaip lenktyninius arklius, buvo surašiusi eilės tvarka pagal jų "rangą". Sąrašo viršuje visada buvo tas pats asmuo.

P. Burrellis amerikiečių televizijos stočiai ABC sakė, kad pakistanietis širdies chirurgas Hasnatas Khanas (Hasnatas Chanas) buvo vienintelis, kurį Diana buvo įsimylėjusi. Ji mylėjo jį iki tragedija pasibaigusios autoavarijos 1997-ųjų rugpjūtį, nors pakistanietis ir buvo nutraukęs su ja santykius.

Tuo tarpu princesės Dianos afera su Dody Al Fayedu (Dodžiu Al Fajedu) nebuvo nieko rimta. P. Burrellis "juokingais" pavadino pranešimus, kad jie norėjo susituokti ar kad Diana laukėsi nuo jo kūdikio. "Aš kalbėjau su ja, dar likus dienai iki jos mirties. Aš žinau, kad princesė niekada nebūtų tekėjusi už Dody", - sakė buvęs liokajus.

Diana netgi klausė P. Burrellio, ką atsakyti, jei Dody jai pasipirš. "Nauja santuoka yra paskutinis dalykas, ko man reikėtų", - sakė Diana. Ji pasakojusi liokajui ir apie tai, kad Dody turėjo problemų su alkoholiu ir narkotikais.

dpa-ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų