Pilietinės demokratijos partijos rinkiminės nuostatos – nepamatuotų įsakymų rinkinys

Publikuota 2008.09.25 09:37

2008-09-29 02:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kolegos,

Negalima taip nesaziningai dirbti. Kur jusu profesine etika? Tiesa, VU jos niekada per daug neturejo - veikiau nesuvaldoma polinki jos neturejimu kaltinti kitus, del LLRI - negaliu teigti, bet sprendziant is gana arogantisko nusiteikimo pokalbio metu vasara - institutas nesijaucia valstybes dalimi.

Taigi, PDP programos nerasiau, bet ja skaiciau. Kaip nedidelei, centro partijai - tai labai gera programa, nepretenduojanti tapti nieko konkretaus neteigiancia :biblija:, taciau pabrezinati esmini partijos idirbi ir rysku jos konkurencini pranasuma - kova pries korupcija ir pilietines dem0kratijos stiprinima. Manau, jog taip ir turetu buti rasomos programos, t.y. kryptingai. Korupcija ir zmoniu beteisiskumas negalint jiems dalyvauti valstybes valdyme, "elitinio:" valdymo isigalejimas - esmine Lietuvos problema, kurios neiveikusi salis liks ES pakrastyje, ir su ja niekada nebus realiai skaitomasi tarptautineje edveje. Nusivyle pilieciai ir madagiai besisypsanti , taciau salies poreiku negirdinti tarptautine bendruomene - tokia yra sios dienos realybe, kurios negalima pridengti nacionalinio lygmens kolegu politologu zinomis, del vaizdo pridengtomis Prancuzijoje pirktu kostiumu (is tiesu, jie turi ju nemazai).

Idomu, ar jus turite kokiu vertingu tarptautiniu darbu, esate skaite bent koki uzsienio politologu straipsni, ir palamai ar zinote ka nors savo profesineje srityje? Kiek man teko skaityti ir susidurti - neipatingai.

Taipi, nuosirdus patarimas - pries vykdydami uzsakomaja kritika, atsiuskite man recenzijai nors viena savo rimta darba.

UCD, Politikos mokslu ir tarptautiniu santykiu mokykla
(viena is stipriausiu Europoje)
   ATSAKYTI
Kajus 2008-09-25 12:13:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tie vaikinukai bei mergytės iš TSPMI matyt neturi kuo užsiimti. Kas čia dar per naujiena „pilietinės demokratijos partijos rinkiminės nuostatos“? Iš kur jie tokias ištraukė? Gal kalba apie tą prie alaus bokalų surašytą „pasąmonės srautą“? Matyt tikrai vertingas, jei jį 4 daktarai ir krūva būsimų daktariukų „analizavo“:) O balsas dar ir vietos šio rimto darbo apibendrinimui skyrė :)   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų