• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Namo dalybos

Virginija GRIGALIŪNIENĖ

Vėlų antradienio vakarą į Juodšiliuose (Vilniaus raj.) gyvenančios Katerinos duris pabeldė kaimynė Marija Pavliukovič ir paprašė skubios pagalbos. Girdi, josios sūnus Zigmas ką tik "papjovė ar pripjovė" savo žmoną Janiną, o ir ją, motiną, dar pagrasinęs lygiai tokiu pačiu būdu nuvaryti į kapus. "Ateik, - siūlė Marija, - pati pamatysi, įsitikinsi". Katerina išsigando - to dar betrūko! Siautėjančiam žudikui lįsti tiesiai po peiliu!

REKLAMA
REKLAMA

Šį reikalą, laimė, greitai išsprendė pas motiną tąvakar svečiavęsis Zigmo brolis Tadikas. Jis ir greitąją, ir policijos pareigūnus iškvietė.

REKLAMA

Kaip jau žinoma, begerdami Janina Pavliukevič (60 m.), ne per seniausiai iš kalėjimo paleistas jos vyras Zigmas (50 m.) ir Zigmo brolis Tadikas ėmė tarpusavyje kivirčytis. Yra duomenų, kad Zigmas ėmė pykti ant brolio ir motinos, neva šiedu be jo žinios sutarę, jog į puikioje pavilnės vietoje esantį motinos namą sugrįšiąs gyventi Tadikas su šeima, o Zigmas su savo žmonele turėsiąs mauti lauk. Nepavykus nieko išsiaiškinti, Zigmas stvėrėsi peilio. Tačiau labiausiai nuo įpykusio vyriškio nukentėjo ne "suokalbininkai" motina ar brolis, o jo žmona.

Aplinkiniai baisėjosi iki tol "agresyvumu nepasižymėjusio" Zigmo Pavliukevičiaus žiaurumu, mat nukentėjusiai moteriai buvo perrėžtas kaklas, nupjautos balso stygos, subadyta krūtinė. Kita vertus, kaip svarstė aplinkui gyvenantieji, anksčiau ar vėliau šioje landynėje ir turėjo tai atsitikti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų