Tikite ar ne, bet kyla pagrįstų įtarimų, kad valstybėje pradėtas naujas Seimas. Simptomai nėra visiškai akivaizdūs, tačiau įtarinėjimus patvirtinančių faktų – apstu.

Normaliomis sąlygomis – laukia 9 mėnesių nėštumo periodas, turėsiantis pasibaigti vasarį, sulig savivaldybių rinkimais. Šiandieną jau aišku – 9 mėnesiai nebus lengvi: gali kilti pagundų ir „abortui“, gali atsitikti taip, kad „gimdymas“ bus priešlaikinis ir sunkus. Tačiau apie viską iš pradžių.

Kas tėvas?

Jau šis klausimas ne iš lengvųjų, verčiantis sukurti detektyvinių tyrinėjimų vertas matricas, tačiau tenka pripažinti – visiems labai rūpimas ir aktualus. Lengviausia ir įtikinamiausia atrodytų, kad tai konservatoriai, kaip tvirtos šeimos puoselėtojai, bus tvarkingai „suplanavę“ šį vaisių – jų garsus kalbėjimas apie priešlaikinių Seimo rinkimų neišvengiamybę tarsi patvirtintų, kam turėtų priklausyti tėvystės teisės. Bet gal čia tik begalinis jų noras?

Neatmestina versija, kad tėvystės teisės visiškai galėtų priklausyti ir Darbo partijai, tačiau, kitaip nei konservatorių – šis „kūdikis“ bene bus pradėtas jų visai neplanuotai, gerokai anksčiau ir visai netyčia – po audringos ir vėjavaikiškos interpeliacijos Artūrui Paulauskui. Jau šiandieną matyti, kaip dėl to imta stresuoti šios partijos viduje. Atsakomybe nepanorę dalytis Viktoras Muntianas su pasekėjų grupele jau nėrė į krūmus ir atsižegnoja kuo labiau nuo likusiųjų. Nėrė ir pagrindinis įtariamasis šio detektyvo byloje – tik kur kas toliau negu artimiausius krūmus.

REKLAMA

Atsakomybės prisiimti kol kas neketina niekas. Ir šalies galva kol kas nenori girdėti kalbų apie galimą priešlaikinį (Seimą).

Vystymosi periodas

Kaip žinia, pirmieji trys mėnesiai vaisiaus vystymuisi labai svarbūs. Per juos gali kilti pagundų nutraukti šį pradėtą „kūdikį“. Nors apie tai ir būtų šventvagiška galvoti, tačiau ko nepadarysi dėl galimybės paskirstyti ES lėšų prioritetus ar pabūti dar premjeru. Net ir paties Rolando Pakso būtų galima to paprašyti, – ši grupuotė griūvančiai koalicijai garantuotų 73 balsus. O gal ir V. Muntianas dar kartą pakeis pozicijas? Tačiau – tai tik tuo atveju, jeigu valstybės saugotojai (šiuo atveju teisėsauga) nieko bloga nenustatytų Darbo partijos pradėtuose tyrimo reikaluose.

Aišku viena, kad konservatoriai bandys visais įmanomais būdais sergėti, kad kas nesikėsintų į „neišvengiamą kūdikį – priešlaikinį Seimą: kirs per rankas vienam ministrui (paradoksalu – bet sveikatos), kirs kitam bei pagrūmos, kad nekultūringai elgiasi, o galiausiai įpykę – surengs viešą ultragarsą (Vyriausybei) prieš visuomenę, kuri dar nepastebi nėštumo požymių. Panašu – po šito veiksmo gali krūptelėti daug kas – tarsi nebėra ko slėpti, tačiau tam tikras gėdos jausmas vis dėlto kyla.... O gal ir ne?...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų