Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mauzeris su Surskiu kalba apie vaikų edukaciją ir tėvų atsakomybę - kaip kai kurie tėvai lėktuvais savo vaikus veža į gimnazijas Romoje. Paskui aptaria naująją Ambi Piur epochą Lietuvos istorijoje.

REKLAMA

Surskis: Mauzeri, bet atsakyk man tiesiai šviesiai, tik nemeluok, kaip tu mėgsti... Tu savo vaikus vežioji į mokyklą?

Mauzeris: Jokiais būdais. Mokslas reikalingas ne man, o vaikams. Taip kad kuprinėlę ant pečių ir nurūko takučiu į Salomėjos Pelės gimnaziją su sustiprintu sūrio graužimo dėstymu.

Surskis: O vadovėlių nepamiršta?

Mauzeris: A vot, kad, neduok Dieve, nepamirštų, kasdien nešasi visus.

Surskis: Tai jūs labai atsakingas tėtė, dėl vaikų mokslo pasiryžęs viskam. Beveik kaip prezidento patarėjas Edminas Bagdonas.

REKLAMA
REKLAMA

Mauzeris: O jis irgi leidžia vaikus į Salomėjos Pelės gimnaziją?

Surskis: Ne, jo vaikai mokosi Italijoj, Albano ir Raminos Poverių vardo Jėzuitų gimnazijoj. Tai tėvas kas rytą lėktuvu biznio klase nugabena vaikučius į Romą, o po pietų suskraido pasiimt... Jeigu lieka vietos, tai ir Adamkų į Romą pavėži...

Mauzeris: A kaip jis taip patempia?

Surskis: Už valdiškus, kolega, už valdiškus. Bet visi tikimės, kad vaikučiai pateisins valdiškų pinigų viltis ir nenutekins protų į kokią Airiją.

Mauzeris: A jo, nutekinus pinigus jau kaip ir nepatogu nutekinti protus...

Surskis: Jo, biškį nepatogu... Bet gerai, kad pareigūnai turi prabangius vaikus, tai ir Adamkus pasaulio pamato, ir Tamara Birmontienė po Romą peškom pavaikšto (turėjau omeny - netelpa į mašiną).

Mauzeris: Tai blondinei po Romą faina pasivaikščiot. Žinai, koks italų bernų skonis.

Surskis: Ne bernų skonis, o Berluskonis, durna pele tu...

***

Surskis: Skaitau, Mauzeri, atėjo Lietuvai atgaivos metas, netgi sakyčiau - Ambi Piur metas, gali lėkti į tualetą ir gaivintis.

REKLAMA
REKLAMA

Mauzeris: Kas čia dabar atsitiko?

Surskis: Gali taip išeit, kad K. D. Prunskienė bus, taps, gausis žemės ūkio ministre.

Mauzeris: Nematau preteksto optimizmo trykšmui...

Surskis: Matot, kolega, moteris ir žemės ūkis yra tos pačios dimensijos dalykai. Moteris ir daržus sėja, ir nuravi (beje, tuo metu labai graži moters projekcija), o be to, laisto, to pasekoje rezultatas visada geresnis, negu tai darytų vyras.

Mauzeris: A jo, vyras tiek prisilaisto(spragteli į gerklę) ir grįžta daržais, ko pasekoje septyni krapų stiebai patiria sužalojimus, nesuderinamus su gyvybe... Bet abejoju, ar Kazimiera patrauks sunkų žemės ūkio vežimą...

Surskis: Patrauks. Nuo lapkričio 10 d. užsidės žiemines vengerkas su šipais ir patrauks. Anykščių Arklio šventėje “Bėk, kumele” bus dar juokingiau, bo valstiečiai turės naują dainą.

Abu:

Trauk, Kazyte, trauk greičiau,Brazių ariant pamačiau.Vėl ant pilvo jis drybsosNeišvaręs nė vagos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų