Gynėjo Manto Samusiovo įvartis Maskvos "Torpedo" futbolininkus trečiadienį (08.20) išgelbėjo nuo pralaimėjimo pirmosiose Rusijos elitinės lygos taurės pusfinalio rungtynėse su Sankt Peterburgo "Zenit" vienuolike - 2:2 (0:2).

Nuo antrojo kėlinio pradžios žaidęs lietuvis 56-ą minutę buvo įspėtas, o rezultatą išlygino 78-ą minutę.

Kitame pusfinalio mače būsimasis Nerijaus Radžiaus Novorosijsko "Černomorec" klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis - 1:1 (1:1) - su Jaroslavlio "Šinnik" vienuolike.

Lietuvos futbolininkas trečiadienio mače nežaidė - jis Sofijoje atstovavo nacionalinei rinktinei draugiškame mače su Bulgarijos komanda (0:3).

Atsakomosios Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos taurės pusfinalio rungtynės Sankt Peterburge bei Novorosijske bus žaidžiamos rugsėjo 5-ąją.