Keturių Seimo narių B. Bradausko V. Orechovo, V. Einorio, V. Baravyko kelionė į Baltarusiją kelia vis didesnį visuomenės nepasitenkinimą. Lietuvos Respublikos prezidentas Rolandas Paksas mano, kad šių Seimo narių vieši pasisakymai nedaro jiems garbės, taip pat tikisi, kad “Seimas, ir Socialdemokratų partijos vadovybė deramai įvertins Seimo narių veiksmus”.

Priminsime, kad Seimo vadovybei nepaklusę ir į Baltarusiją valdišku automobiliu išvykę socialdemokratai liaupsino Aleksandro Lukašenkos režimą. Anot parlamentarų, autoritarinė Baltarusija iš Lietuvos galėtų pasimokyti nebent kaip sugriauti žemės ūkį.

Trečiadienį (10.08) konservatoriai išplatino viešą Loretos Asanavičiūtės, žuvusios 1991 metų sausio 13-ąją ginant televizijos bokštą, motinos laišką, kuriame ji klausia, ar į Baltarusiją nuvykusiems parlamentarams buvo žinoma, kad Lukašenkos režimo gynybos ministro pavaduotoju dirba vienas iš Sausio 13-osios žudynių organizatorių, atsakingų ir už jos dukters Loretos nužudymą, P. Uschopčikas ir ar buvo keltas šio pareigūno išdavimo Lietuvai klausimas.

“Omni Laikas” primena, kad spalio 6-8 dieną Seimo nariai socialdemokratai Bronius Bradauskas, Vydas Baravykas, Vladimiras Orechovas ir Vytautas Einoris ketina susitikti su Baltarusijos Nacionalinio Susirinkimo Atstovų rūmų Kaimo reikalų komiteto vadovais.

"Baltarusijos parlamento atstovai geranoriškai nusiteikę mūsų atžvilgiu, todėl nesuprantu, kodėl mes norime atsitverti nuo jų", - stebėjosi Geros kaimynystės ryšių su Baltarusija grupei priklausantis Seimo narys socialdemokratas B. Bradauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų