A. Valinskas ("News Bridgepix" nuotr.)

Tautos prisikėlimo partijos (TPP) kandidatų į Seimą sąraše - žinomi dainininkai, aktoriai, žurnalistai ir garsūs verslininkai.

Pirmadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pateiktame partijos kandidatų sąraše pirmuoju numeriu įrašytas partijos sumanytojas ir jos pirmininkas Arūnas Valinskas.

Antrasis sąraše - M.Romerio universitete dėstantis teisininkas Vytautas Kurpuvesas, toliau eina muzikantas ir visuomenininkas Laimontas Dinius, aktorė Asta Baukutė, verslininkai Vincas Babilius, Dainius Budrys ir Regina Zasienė, viešųjų ryšių specialistė Renata Kazlauskienė, ekskomisaras teisininkas Aleksandras Sacharukas ir teisininkas bei visuomenininkas Andrius Burba.

Antrajame dešimtuke - bendrovės „Karališkasis tigras“ savininkas Mečislovas Subelis, išgarsėjęs per TV projektą „Žvaigždžių duetai“, žurnalistai Saulius Stoma ir Rokas Žilinskas, farmacininkas Eduardas Tarasevičius, grožio salonų tinklo savininkė Ingrida Jočienė, aktorės A.Baukutės sutuoktinis Kęstutis Rupulevičius.

Tarp šios partijos kandidatų į Seimą taip pat yra dainininkai Ligitas Kernagis, Linas Karalius, Donalda Meiželytė, pramogų verslo veikėjas Antanas Nedzinskas, operos solistas Deividas Staponkus, šlagerių karaliumi vadinamas Adolfas Jarulis, poeto Vaidoto Daunio našlė Raimonda Daunienė, žinomas verslininkas, bendrovės „Padvaiskas ir Ko“ savininkas Arvydas Padvaiskas.

REKLAMA

TPP sąraše galima rasti ir ne vieną sutuoktinių porą. Be minėtos A.Baukutės ir K.Rupulevičiaus poros į parlamentą balotiruojasi A.Valinsko žmona Ingrida Valinskienė ir verslo partneris Margaritos saloje Aivaras Kriaučiūnas, Dainius ir Daiva Budriai.

Sąraše yra ir R.Žilinsko sesuo Monika Žilinskaitė.

„Tarp mūsų kandidatų neišvysite nė vieno buvusio Seimo nario, nors pageidavusiųjų įstoti į partiją ir tapti jos kandidatais buvo. Lietuvai reikia naujų, veržlių ir darbščių, nesusitepusių politikų“, - pranešime spaudai cituojamas TPP pirmininkas A.Valinskas.

Jis atkreipė dėmesį, kad pirmame sąrašo dešimtuke - ne vien pramogų verslo atstovai, todėl partijai lipdoma „šoumenų partijos“ etiketė esą klaidina rinkėjus.

A.Valinskas pareiškė kandidatų sąrašą VRK nešęs paskutinę įstatymo numatytą dieną, nes nenorėjo palikti varžovams galimybės persirikiuoti vienmandatėse apygardose.

Pats TPP lyderis ketina balotiruotis Pasvalio-Panevėžio vienmandatėje rinkimų apygardoje, jo žmona I.Valinskienė - Utenos, A.Baukutė - Marijampolės, D.Meiželytė - Tauragės, L.Kernagis - Jonavos, A.Nedzinskas - Dzūkijos, R.Žilinskas - Justiniškių, M.Subelis - Naujosios Vilnios, L.Karalius - Dainavos, D.Staponkus - Nevėžio rinkimų apygardose.

TPP įkurta 2008 m. balandį.


Rašyti komentarą...
s
sudinas sarasas...
2008-09-08 13:58:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nei juokinga, nei profai..
ner nei vienos priezasties uz juos balsuoti.
Atsakyti
0

M
Miunchauzenas-bendraminčiams
2008-09-08 14:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kremlin planai okupuoti broliška Gruzinija=O. Nustumti jos tautą nuo greitkelio į laisvę - demokratiją ir amžinos priklausomybės šunkeli, maskolijai nepavyko!
Viso pasaulio pažangi visuomenė, nepriklausomos žiniasklaidos dėka, isitikino:
pavojus civilizacijos plėtrai ir šventu žmogaus teisių isikūnijimui Kaukaze sklinda iš Šiaurės: barbarų-stalinistų- komuniagų puses! Neturintis “ni kola, ni drova, ni caria v golove”- revanšistai užsimojo prieš mūsų draugą ir ištikimą bičiulį gerb.
Michuilą Nikalajičiu Saakašvili, Gruzinijos karvedį ekonominio bei socialinio progreso, materialinės piliečių gerovės kelimo, taikos regione stiprinimo, o ne karo ir neapykantos kaimynams link! Toliaregišką, effektyvų ir savalaikį Tbilisi valdžios reagavimą į kraugeriškos Sibiro meškos agresiją Kaukaze, žmonija apibūdino trumpai ir vienareikšmishkai : “ STABILIZIEC!”…
Jautresni susivienijimui su gruzinais, prabudę iš miego, Cchinvali gyventojai, taikdario Maiklo Kilniaširdzio “ Grado” salves 7-8 rugpjūčio naktį, įvertino kaip tikrą dangaus dovaną! Juolab, simbolišką-sutapusia su Olimpiados Pekine atidarymu. Sutapimas - stebuklingas, bet labai, labai reikšmingas …Na, o jau sekančios dienos bėgyje jie patys tapo liūdininkais broliškos Tbilisi paramos suteiktos be žertvų, griuvesių ir beprasmiško kraujo praliejimo. Išvaduotojus nuo sovdepines vergovės-narsius gruzinų gvardiečius, o ypač tankistus ir artileristus, osetinai sutiko su gėlių puokštėmis, prinokusių vaisių krepšeliais, šviežios avienos kepsniais bei vyno asočiais. Cchinvaliečių moterų veidai tiesiog švytejo palaimos ir vilties šypsenomis, o vaikų akys pagaliau suspinduliavo, nuslėpto okupacijos metais, šventinio džiaugsmo liepsnelimis.Dar labiau jį pagyvino improvizuoti tautinių šokių ansamblio”Osetija” koncertai išsaugoto miesto centre.( o tą, “simfoninį”, kurį vėliau surengė tautos išdavikas ir okupantų marioneteValerij Gergijevas vieno sugriauto namuko fone, Osetijos-Gruzinijos vienybės patriotai slaptai boikotavo tupėdami WC, išjungę televizorius ir radioimtuvus!)
Visur, kur tik neužmestum žvilgsnį- didžiuliai Michuilo Nikalajičiaus portretai, plakatai su užrašais :” Šlovę mūsų motinos Gruzinijos Prezidentui Saakašviliui!”,“ Tautų tėvo ir suvienytojo Josifo Džiugašvili-Stalino keliu!”, “Amžiams kartu!”, “ Mišiko, nepalik mūsų !,“ Burdžanadze nutilk, kai kalba vyrai ir patrankos! ” “Tegyvuoja nenugalimos Gruzinijos karines pajegos ir jų Karvedys Mišiko!”. “ Uz viena kateri-10 lektuvu!”, “ Ačiu, Viktorai Jušcenko!”, “ Julia-Ukrainos gėda! Už kiek $$$ pardavei revoliuciją kacapams?”…
Va, taip aprašo savo įspūdžius tinklapio “Slaptai” neakyvaizdus apžvalginykas ntarėlis Miunchauzen –Visockis, objektyviai ir ana..lytiškai išmėsinejęs aky-vaizdžiai nepriklausomą nuo “kakoi-tu” tarnybų ir svetimų valstybės interesams finansavimo šaltinių spaudą.
Pagal mūsų turimos ir skleidžiamos patikrintos informacijos pobudį, Cchinvalio gatvese- užpildytose minios entuziastiškai nusiteikusių osetinų, išsiilgusių laisvės,
atneštos ant vyresnio brolio pečių, plevesavo Gruzinijos, Grenados, Afganistano, Irako, Kosovo bei kitų išlaisvintų, demokratinių, civilizuotų valstybių vėliavos. Aplink tik ir skambejo gruziniškų dainų melodijos, pertraukiamos karinės pergales maršais, Tbilisi valdžios vadui Maiklui Saakašviliui skirtos osetinų tautos padėkos eilėraščiuose ir odėse intarpais. Maloniai kuteno ausį samojingų kaukazietiškų tostų garsai. Mūsų skaitytojams, matyt, bus idomu sužinoti, jog
šiame susib..roliavimo chore bene ryškiausiai aidėjo reikšmingi linkejimai dviem kalbom, suprantami ir nebrendyloms : “ Sto lat!”, po to dar ir .. “Dar po viena!
Osetinų tautos jausmai, kaip srauni Kura upė, išsiliejo į berybias eiforijos marias. Ne, jūūūra!! O gal ir vandenyna…Kas išmatuos? Keli Lietuvos žurnalistai ventės dalyviai? (Kas jiems leis ? Ir kur jie išsireiks tokiame antigruziniškos
isterijos fone ?! Nebent “ Respublikoje”, pas Aurimą Dryžiu ar kokioje nors kilbukinės televizijos studijoje. Arturas Račas-ko ne vienintelis, išdrisęs pavadinti
visus ir viską savo vardais. Ir kas? Vos, vos mums pavyko ištraukti nabagą dar
gyvą iš 5 kolonos nasrų. Tiesa, neapsėjo ir be aukų- Maskvos trubaduro tankai traiško eterije “tautos gelelę” ir kvazipatriotą- mūsų Gintarelį Miunchauzen-Visockį. “Epochos protas, garbė ir sažinė”, panašu, liks taikinyje iki paskutinio atodusio, kol netaps naujo Seimo nariu, igijęs neliečiamybes imunitetą. Ir i tokią indulgenciją, deja, tankistams nusispjaut! Ir ten jį pasieks klastingos Kremlin meškos siaubingo, mongoliško kershto letena..O jau jis kaip specas, beveik rašytojas, tikrai nusipelne gyventi geriau. Tautos priešą ir po savo lovą atras!
Osetinų tautos jausmai.. Juos tik pabande išreikšti tiesioginiame TV company “Fox” eterije mergaitė-osetinė,savo akimis mačiusi ir susižavejusi kilniais gruzinų-džigitų žygdarbiais.Dukrelei pritare ir mama- osetinų kilmės amerikietė. Suaugusiems, nors ir įvykio liudininkams, galima ir nepatikėti ( tipo Tbilisi raikomo ar Washington obkomo propaganda) bet juk mažametis vaikas tikrai nesugeba meluoti! Ir solidžiausias TV kanalas CNN, jau nekalbant apie dar solidesnius Lietuvos TV kanalus, nors ir paveluotai, skelbė gryną tiesą rodydamas agresorių “Katiušų” salves Gori-Zugdidi-Poti-Tbilisi link!
Svarų indelį i Gruzinijos priešų Lietuvoje demaskavimą bei jos prezidento
atsakingų ir apgalvotų karinių veiksmų Cchinvalije informavimą milžiniškai auditorijai, inešė tinklapis “SLAPTAI ”Mūsų apžvalginyko Gintarėlio straipsniai
“ Remsime Saaką visais galais!”, “ Pirmyn, Mišiko! Pirr…pirrrmyyyyn !”,
“ Mes nugalėsssim!” iššauke tūkstančius vieningo palaikymo komentų. Savo
solidarumą su tiesos skleidejais-patriotais ir neapykantą Latvių gatvės kontoros samdiniams, pastoviai išreikšdavo toks ilgametis, nenuilstantis “šaltojo karo”
riteris, kukliai pasivardines “Pikasu”. Reto intelekto periferijos išminčiaus
pripažinto autoriteto nuomonė – stipriausias argumentas informaciniame kare
su provincialais-kosmopolitais, valstybininkais, emeliomis-kniagynemis, paxoidais
soclibais ir kitais kontorinias gruzčikeliais. Na kaip, be tokio minties galijuūno?!
Priešą lengviau įveikti tik jo rankomis! Būtent tokia “Psicological war”
taktika: ilgiausių straipsnių rusų kalba talpinimas Lietuvos informacineje erdvėje
ir padėjo pasiekti reikiamą problemos supratimo laipsnį, kartu pakėlus Maiklo Saakašvili reitingą iki mūsų “megažvaigždžių”- Zvonkės, Ostapenko ir paties
Minedo lygmens. Kaip sako Šalčininkuose : “ Nic ne zrobiš, panowe, kiedi
swoja glowa jak dupa!,” tenka skolintis intelekto produktą “Made in Russia” ir idejas, generuotas.. Maskvoje…. Mes nugalejome !!! Valio! Valio! Valio!

Kovotojų sankrušos prieš Bolševizmą, KGB-izmą-rezervizmą, vojarizmą ir
zoofiliją Maršalka $$$ LDDL (Lietuvos Daunų Debilų Lygos) Kancleris
VYTAUTAS BEZDUKS-VISOCKIS
Atsakyti
0

E
Elytė
2008-09-08 14:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į rinkimus eina Kvailių banda, kuri kvailins Lietuvą, ypatingai Baukutei reikia paduoti šluota ir tegul šluoja visus nesusipratėlius, tokius kaip ji pati. Gėda būtų Lietuvai žiūrėti į pijokus, kurie vairuoja automobilius, tokie kaip Žilinskas. Valinskai nedurnink Lietuvos, nes pats juo tapsi. Ar tau maža duonos kąsnio, kuri užsidirbai iš televizijos projektų ir dar kvailių chora nori įsteigti Seime. Netepk savo vardo, buk juokdarys, koks ir esi dabar.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų