Beprotiška internautų teorija: Harry ir Meghan vaikas iš tiesų gimė prieš 2 savaites?

Pirmadienį, gegužės 6-ąją, karališkosios šeimos gerbėjai pagaliau išgirdo tai, ko labai ilgai laukė – viešai paskelbta, jog princui Harry ir jo žmonai Meghan Markle gimė sūnelis. Apie tai vyras pranešė pirmadienio popietę.

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
13

Vis dėlto kai kurie gerbėjai įsitikinę, kad vaikelis gimti galėjo kur kas anksčiau.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle ir princas Harry parodė gimusį kūdikį

Tokia keista teorija gimė tada, kai po dviejų dienų nuo vaikelio gimimo, princas Harry ir Meghan pasirodė viešumoje – parodė savo vaikelį, su kuriuo pozavo fotografams. Būtent tuo metu jie kiek papasakojo ir apie visą laukimo procesą.

Vienas žurnalistas princo paklausė, į ką vaikelis panašiausias?

„Visi sako, kad kūdikiai per dvi savaites labai pasikeičia, todėl kol kas tik žiūrėsime ir stebėsime, kaip tai vyks per visą šį mėnesį. Tačiau jo išvaizda keičiasi kiekvieną dieną, tad bus matyti“, – atsakė jis.

Vėliau jis pridėjo: „Buvimas tėvu yra nuostabus, nepaisant to, kad tai trunka tik dvi dienas su puse. Esu be galo laimingas“.

Iškart po to socialiniuose tinkluose (o ypatingai – „Twitter“) pasipylė įrašai apie tai, jog jie išgirdo kai ką keista Harry kalboje. Pasirodo, kad žmonės gerai nenugirdo ir ėmė galvoti, kad princas netyčia išsidavė, jog jo vaikas „pasikeitė per praėjusias 2 savaites“.

„Ar man tik atrodo, ar Harry tikrai pasakė, kad jo vaikas pasikeitė per 2 savaites?“, „Oho, Harry ką tik išsprūdo, kad kūdikis pasikeitė per 2 savaites“ – netilo internautai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad iš tiesų karališkasis kūdikis gimė gegužės 6-osios rytą, ir svėrė 3,2 kilogramo. Pilnas jo vardas – Archie Harrison Mountbatten-Windsor.


Rašyti komentarą...
A
Adfh
2019-05-10 10:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kas čia tokio......negi Lietuvoje nėra svarbesnių ir įdomesnių įvykių???
Atsakyti
0

N
Nesąmonė
2019-05-10 20:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie internautai neturi ką veikt, tai ir kuria visokias beprotiškas teorijas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų