J. Aniston pakeitė lėktuvo bilietą, kad netektų skristi kartu su A. Jolie

Dviejų moterų, kadaise kovojusių dėl to paties vyro, susitikimas – ne pati maloniausia situacija. Laimei, aktorei Jennifer Aniston pavyko to išvengti, rašo Dailymail.co.uk.

Jennifer Aniston ir Angelina Jolie (nuotr. SCANPIX)

Sužinojusi, kad jos buvusio vyro Brado Pitto sužadėtinė Angelina Jolie ketina skristi tuo pačiu reisu, serialo „Draugai“ žvaigždė pakeitė lėktuvo bilietus.

Ir 44 metų J. Aniston, ir 38 metų A. Jolie nusipirko bilietus į tą patį „British Airways“, kuriuo sekmadienį abi pirmąja klase turėjo skristi iš Los Andželo į Londono „Weathrow“ oro uostą.

Nė viena iš Holivudo žvaigždžių nežinojo apie šį sutapimą, kad 11 valandų gali tekti sėdėti vienai šalia kitos, kol oro linijų darbuotojas nesusisiekė su J. Aniston asistentu ir neįspėjo apie galimai nemalonią situaciją.

REKLAMA

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (nuotr. SCANPIX)

Tuomet, „E! News“ duomenimis, į savo naujausio filmo „Labas, mes Mileriai“ (liet. „We‘re The Millers“) premjerą Londone vykusi J. Aniston nusprendė pakeisti bilietus ir verčiau išskristi pirmadienio rytą.

Anksčiau J. Aniston yra prisipažinusi, kad jos širdis buvo sudaužyta, kai B. Pittas po penkerius metus trukusios santuokos paliko ją dėl A. Jolie. B. Pittas dar buvo vedęs, kai filmuojant veiksmo komediją „Ponas ir ponia Smitai“ (angl. „Mr. &Mrs. Smith“) užmezgė romaną su A. Jolie.

Dabar J. Aniston yra susižadėjusi su aktoriumi Justinu Theroux, bet išdavystės kartėlio, atrodo, nenuplovė nei prabėgę metai, nei nauja meilė. Na, o mylimą vyrą nuviliojusi moteris turbūt niekada nesulauks atleidimo...

B. Pittas ir J. Aniston (nuotr. SCANPIX)

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų