Prieš paskutinę metų dieną daugiau nei keturis mėnesius trukęs LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pasiekė finišą – šį vakarą paaiškėjo, kad dainininkė Katažina Nemycko ir šokėjas Dainius Dimša džiaugiasi ne tik piniginiu prizu, bet ir galimybe vadintis nugalėtojais. Šią porą daugiausiai palaikė tiek komisija, tiek žiūrovai.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)

Tiesa, šokėjų poros prieš komisijos balsavimą susitarė, kad pagrindinis prizas – 40 tūkstančių litų, turi būti padalyti draugiškai. Pirmai vietai atiteko dvidešimt penki tūkstančiai litų, antra vieta pelnė dešimt  tūkstančių,  trečioji vieta džiaugėsi penkiais tūkstančiais litų.

REKLAMA

Antrojoje vietoje likę Tina ir T. Rimgaila neslėpė nuoskaudos, kad komisija labiau palaikė Katažiną. "Mes jums visuomet buvome antroje vietoje", - teigė T. Rimgaila.

Po laimėjimo D. Dimša apavė K. Nemycko auksiniais bateliais, kurie simbolizavo Katažinos pergalę. Nors nugalėtojai sužinomi paskutinę akimirką, tačiau bateliai stebuklingai tiko Katažinai ir ji galėjo sušokti pergalės valsą.

Trečioji vieta – Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis;

Ketvirtoji vieta – Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus;

Penktoji vieta – Donatas Baumila ir Rasa Židonytė.

Per keturias valandas LNK žiūrovai balsavo įspūdingai - beveik 400 tūkstančius kartų. Daugiausia balų – net 177 736 – gavo Katažina ir Dainius, vos keliolika tūkstančių balsų skirtumu atsiliko Tina ir Tadas, už kurios balsuota 163 956 kartus. Už Aušrą ir Tomą balsuota 28 792, už Ingridą ir Ovidijų – 9732. Mažiausiai skambučių sulaukė Donatas ir Rasa – 9427 skambučius.

Superfinale dėl pirmosios vietos susirungė penkios poros: Katažina ir Dainius Dimša, Kristina Navickaitė – Tina ir Tadas Rimgaila, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus.

Poros projekte paruošė du šokius: vieną, kuris dalyvių nuomone yra pats stipriausias ir antrą, visiškai naują, specialiai finalui sukurtą pasirodymą. Šį vakarą komisijos nariai poroms dovanojo ne balus, o rožes. Viena rožė reiškė vieną balą. Viena netikėčiausių atrakcijų, nustebinusi žiūrovus tapo tai, kad šokėjai po pasirodymo sušokdavo su visą projektą juos kritikavusiais komisijos nariais.

REKLAMA

Pirmieji pasirodę šokių projekte -  vienas kitą įsimylėję Donatas Baumila ir Rasa Židonytė. Pora šoko meilės šokiu vadinamą rumbą. „Išmokti vyro partiją daug sunkiau, dėl to aš tave sveikinu. Problemos, kurios buvo projekto pradžioje išliko – kreiva nugarytė, kuprytė. Tačiau padėtis pagerėjo”, - pasirodymą komentavo griežtoji komisijos narė Edita Daniūtė. „Šiandien jūs šokote atskirai ir rodėte mums, kad šokate meilę”, - kritikos porai negailėjo režisierius Vytenis Pauliukaitis.

Katažina ir Dainius Dimša finale šoko aistros kupiną tango. Niekada neslėpusi, kad dalyvavimas projekte pareikalavo itin daug laiko praleisti repeticijų salėse, Katažina puikiai pasirodė ir lemiamą vakarą. „Jaudulys pakišo koją, žingsnelių nespėjai. Esi talentinga, esate nuostabi pora. Turėtum atsipalaiduoti, pasitikėti partneriu ir džiaugtis. Šiandien tavo diena, kaip tu kovosi su stresu – taip ir bus”, - patarimus dalijo E. Daniūtė. „Nieko nebijau, žinoma, yra jaudulys, kartais nelabai pavyksta jo suvaldyti. Norisi pasirodyti kuo geriau: nepavesti žiūrovų, partnerio”, - kalbėjo Katažina. „Aistra yra stiprioji šios poros pusė“, - teigė etiketo žinovas G. Drukteinis.

Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis šoko sambą. Pora finale virto kosmonautais. „Mūsų gerbėjai norėjo, kad pakartotume šį šokį“, - kalbėjo aktorė. „Man viskas patinka, tik nežinau, kodėl patinka“, - šmaikštavo baleto šokėjas Aurelijus Liškauskas. „Ši pora projekto pradžioje tikrai nesužibėjo. Buvau nustebinta, kai projekto pabaigoje sužibėjote. Kūno darbo, sambos pagrindų trūko, bet projektas trunka tik pusę metų ir paprasčiausiai neįmanoma išmokti tokių dalykų, kuriuos žmonės mokosi pusę metų“, - pasirodymą komentavo E. Daniūtė.

REKLAMA

Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila žiūrovus nukėlė į šachmatų karalystę. „Atsirado naujų spalvų Tinos vaidyboje. Poros šokius veža aistra, bet tai, kad Tina šoko prasčiau už Tadą, aš mačiau visą laiką”, - apie porą kalbėjo V. Pauliukaitis. “Jūs esate nuostabus tandemas, pagarba jūsų stilistei. Labai daug vaidybos, geneali idėja, paparkenti žiūrovus. Fokstroto pasigedimą „užretušavote” apranga, vaidyba”, - teigė E. Daniūtė.  

Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus sušoko sambos šokį. Pora pasipuošė indėnų kostiumais. “Labai keista pora. Jie puikiai šoka, bet mes visada peikdavome jų siužetus. Galvojau, ko jiems trūksta, kad ši pora vis lentelės apačioje”, - kalbėjo V. Pauliukaitis.

Be komisijos narių, poroms rožes taip pat skyrė ir keltas šokiams neabejingų garsenybių. N. Jušką balą skyrė K. Navickaitei-Tinai ir T. Rimgailai.

Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas savo rožę skyrė Aušrai Štukytei.

Praėjusių metų projekto nugalėtoja Irena Starošaitė ir realybės šou “Radži ieško žmonos” žvaigždė Radži savo rožes skyrė Katažinai ir D. Dimšai. Ši pora pelnė daugiausiai - dvi - rožes.

Antrajam šokiui D. Baumila ir R. Židonytė pasirinko jų meilę liudijantį šokį tango. “Aistros trūkumas, greičio trūkumas ir truputį nuobodu”, - kalbėjo E. Daniūtė. V. Pauliukaitis teigė, kad jaučia, jog pora nesitiki laimėti. “Nėra pas jus aistros, Donatai. Rasa atrodė super gražiai, o jūs kažkur nutolęs“, - kalbėjo G. Drukteinis.

Katažina ir D. Dimša paskutiniu šokiu parodė, ką jautė šiame projekte. Pasakodama apie šį šokį Katažina vos galėjo nulaikyti ašaras. Po šokio dalyviai sulaukė didžiulių žiūrovų ovacijų, publika plojo atsistojusi. Pagyrų Katažinai negailėjo ir griežtoji E. Daniūtė. "Tai, ką dabar pamačiau, buvo geriausia šį vakarą", - pagyras žėrė V. Pauliukaitis. Katažina, sulaukusi tokio palaikymo iš publikos ir komisijos, nebegalėjo paslėpti susijaudinimo ir ašarų.

REKLAMA

A. Štukytės ir T. Slausgalvio šokamo tango metu talkino gyvai grojantis orkestras. „Šiuo pasirodymu pralaimėjote. Orkestras ir visas šitas vaizdas nederėjo“, - teigė E. Daniūtė, tačiau profesionalios šokėjos nuomonė buvo nušvilpta.

K. Navickaitė-Tina ir T. Rimgaila paskutiniam šokiui pasirinko rumbą. Šokių aikštelės dekoracijomis tapo poros šokių kostiumai, kurie ne kartą buvo pagirti komisijos. Pora šoko pagal dainininko Gyčio Paškevičiaus dainą „Žiūrovai“. Pasirodymo pabaigoje šokėjai nusiėmė savo šokių batelius ir basi, it palikę savo sielą šokių aikštelėje, paliko studiją. Tiek Tina, tiek Tadas nesugebėjo paslėpti savo jausmų ir apsikabinę apsipylė ašaromis. „Tai džiaugsmo ašaros“, - teigė Tina ir Tadas. Tačiau poros šokis buvo griežtai sukritikuotas. „Tai – populiari pora, bet pasakysiu, ko nedera sakyti. Aš nemyliu to, ką jūs pasirinkote finalui. Norėčiau, kad ne batus mums paliktumėte, o pakylėtumėte tolesniems metams. Nemanau, kad reikia taip susireikšminti ir tokį saldumyną paduoti finale. Norėčiau, kad būtų daugiau paslėptų emocijų. Tuo jūs žavėjote mus visą šį projektą“, - rėžė kritiką V. Pauliukaitis. „Šis pasirodymas buvo pats silpniausias. Tai buvo pasirinkimas pravirkdyti žiūrovą“, - teigė E. Daniūtė. „Aš mylių šią porą, bet pritariu Editai, Vyteniui, galėjote pasirinkti kitą šokį“, - teigė G. Drukteinis. Tik A. Liškauskas stojo ginti poros, teigdamas, kad pora labai teatrališka.

 Kaip ir pašokusi pora, I. Kazlauskaitė ir O. Andriekus pasirinko rumbą. „Tikrai gražiausias jų šokis, šį vakarą jūs sublizgėjote. Jei Ovidijus atleistų savo stilistą ir susidraugautų su stiliumi, būtų visai gerai”, - šokį komentavo E. Daniūtė.

REKLAMA

Komisijos balsavimas

Edita Daniūtė vieną savo rožę skyrė D. Baumilai, dvi rožes I. Kazlauskaitei, tris rožes skyrė A. Štukytei, keturias rožes, atitinkančias keturis balus, skyrė K. Navickaitei-Tinai ir penkias rožes gavo K. Nemycko. Giedrius Drukteinis rožes padalino taip pat, kaip ir jo kolegė.

Aurelijus Liškauskas pirmuosius balus skyrė taip pat, kaip ir G. Drukteinis. Penkis balus jis skyrė K. Navickaitei-Tinai, keturis – K. Nemycko.

Vytenis Pauliukaitis pirmuosius balus skyrė taip patm kaip E. Daniūtė. Tris rožes skyrė K. Navickaitei-Tinai, keturias A. Štukytei, ir penkias K. Nemycko.  

 

Inga
2012-12-31 00:16:12
Jie nuo pat pradziu buvo patys geriausi ir stipriausi. O Tinai turetu buti geda, del savo elgesio susiraukusi kaip nagine jau buvo ismesti viena karta dziaugtusi 2 vieta ne dar nepatenkinta,galejo buti ir 5 vietoj Ausra uz ja geresne jai duociau 2 vieta.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vida 2013-01-02 16:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Apie kokį saldumyną kalba Pauliukaitis? Tai ar ne saldus buvo ir Katažinos paskutinis šokis pagal saldžią būtent dainą?   ATSAKYTI
Nu jo 2013-01-03 22:10:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tina ir Tada sieja "tyras" lietuviskas jausmas: "kai man gerai-visiems turi buti gerai,kai mano kaimynui gerai-tada man laaabai blogai". Tegu nusileidzia ant zemes. Visai Lietuvai parode savo pasiputima ir arogancija. Reiketu ismokti pralaimeti, ne 5m vaikai. O Katazyna su Dainiumi buvote nepakartojami ir privertete isspausti ne viena asara...  
Mano pastebėjimas 2012-12-31 15:36:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ilgai stebėjau konkursą. Ir aš esu už Katažiną, Aušrą, bet ne už Kristiną. Ji yra beviltiško laisvo judesio šokio mėgėja. Ir tą šoka nekaip. O dėl Rasos. Mažiau reikėtų priminti ir liaupsinti už meilę. Tai neetiška. Kitoje ekrano pusėje žmona su mažyle dukra ir jų artimi žmonės. Ar jų jausmai niekam nesvarbūs? O meilužiai akivaizdu, kad jau "išsikvepia". Gražių švenčių,   ATSAKYTI
Ausra 2012-12-31 15:03:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Katazina yra verta pergales. O Tinai ir antra vieta yra per gera, buvo ir geresniu pasirodymu uz jos. O tai, ka ji parode finale, buvo tiesiog apgailetina.   ATSAKYTI
Nugalėtojai verti 2012-12-31 11:42:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Katažina ir Dainius verti pergalės. Katažina puikiai šoka; šilta, tolerantiška mergina.. Tikrai nepalyginamai pranašesnė už Tiną. Gera žiūrėti ne tik į jos šokimą, bet ir į teigiamas emocijas. Ir į sugebėjimą priimti kritiką. Tačiau nesuprantu, kodėl Tina mano, kad ji turėjo laimėti ir pyksta dėl antros vietos?   ATSAKYTI
nu jo 2012-12-31 11:19:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaži kaip Baumilai būtų tikę bateliai, jei netyčia būtų laimėjęs..   ATSAKYTI
Rasa 2012-12-31 08:36:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ištikro kur žiūrovų balsai?   ATSAKYTI
as 2012-12-31 08:14:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
sveikinu KATAZYNA su pergale!Saunuole,buvai Bitute-darbininkele nuo pirmo sokio,tai ir pergale su Dainiumi JUSU.Laukiame graziu vestuviu su Zvonkumi ir vestuvinio valso.Sekmes !   ATSAKYTI
Inga 2012-12-31 00:16:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jie nuo pat pradziu buvo patys geriausi ir stipriausi. O Tinai turetu buti geda, del savo elgesio susiraukusi kaip nagine jau buvo ismesti viena karta dziaugtusi 2 vieta ne dar nepatenkinta,galejo buti ir 5 vietoj Ausra uz ja geresne jai duociau 2 vieta.   ATSAKYTI
Loreta 2012-12-31 00:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
O kur žiūrovų balsai? Kodėl nerodė? Ar NE GĖDA? Laimėjo TINA   ATSAKYTI
Aivaras 2012-12-30 21:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kodel laidos vedejai nuteikia uz ka balsuoti, kodel Katazina?????   ATSAKYTI
Aivaras 2012-12-30 22:01:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
turbut todel kad gloste komisija!!! CIA REIKIA SOKTI O NE PATAIKAUTI!!!  
maryte 2012-12-31 17:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
todel kad geriausia  
tupas zurnalistas 2012-12-30 20:54:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
starta? gal finisa?apsiniuhines?   ATSAKYTI

Top Video

Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, pamačius, ką išdarinėja lėktuvo keleivė – vos sulaikė juoką
DABAR RODOMA
Įrašas spaudžia širdį: šuns reakcija į veterinarą nepalieka abejingų
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Meiželytė dėl darbo Seime neteko meilės: „Puikiai suprantu Grybauskaitę“
REKLAMA
The Roop (tv3.lt fotomontažas)
Tikri „Eurovizijos“ gerbėjai jau pradėjo spėliones, kas laimės šį konkursą. Įdomu tai, kad lažybose Lietuva patenka į aukštą poziciją. Primename, kad Lietuvai ...
„Brit Awards“ raudonas kilimas (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas
Antradienio vakarą, Londone nugriaudėjo „Brit Awards“ ceremonija. Čia rinkosi ryškiausios Anglijos žvaigždės, o prieš pat ceremoniją jos pozavo ant raudonojo kilimo. ...
Reperis Dave'as (nuotr. SCANPIX)
Londono reperis Dave'as antradienį per vyrų dominuojamą „Brit Awards“ ceremoniją pelnė garbingiausią apdovanojimą, prieš tai šiame svarbiausiame britų popmuzikos renginyje ...
Princas Williamas ir Kate Middleton su vaiku (nuotr. SCANPIX)
Tikriausiai visi atsimena tą akimirką, kai praėjusiais metais, susilaukę sūnaus Archie, karališkosios šeimos atstovai – princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle – atsisakė ...
Eltonas Johnas (nuotr. SCANPIX)
Britų atlikėjas Eltonas Johnas antradienį vakare dėl plaučių uždegimo atšaukė du likusius savo koncertus Naujoje Zelandijoje. Pasirodymai perkelti į kitus metus. Anksčiau ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų