Elvyra Žvirblienė
2011.06.12 07:00

Sakoma, kas mūsų nenužudo, daro stipresnius. Periodiškai į viešumą kylantys skandalai ir asmeninio gyvenimo peripetijos kaip nieką kitą turėjo sustiprinti dainininkę, laidų vedėją, o dabar ir aktorę Viliją Pilibaitytę-Mią, 27. Tad ką tik ekranuose pasirodęs naujo formato serialas „Kas nori nužudyti Mią?“ intriguoja

     Dainininkė Mia

Dainininkė Mia

„Asmeninis gyvenimas šiandien – darbas. Skyrybos su Radvilu – praeitis. Į praeitį nesigręžioju. Sutarkime apie Radvilą nekalbėti“, – berte išberia Mia. Taip prasideda mūsų pokalbis.

Vis dėlto žodis po žodžio... Ramią pavasario popietę Mia niekur neskuba ir mes išsikalbame. Ne tik apie jos sėkmę, bet ir apie meilę, išdavystę, tikrus ir netikrus draugus.

MiaMia

Dainininkės Mios pseudonimas Lietuvoje žinomas nuo 2004 metų. Kas ryškiausiai išliko atmintyje iš tos pradžių pradžios?

Puikiai viską prisimenu. Tai buvo 2004 metų balandžio 18-oji. Tądien, 12 valandą, visos radijo stotys vienu metu grojo mano pirmąją dainą, kurią pavadinau „Kiekvienam“. Kokią radijo stotį įjungtum, skambėjo ta pati daina. Tai buvo kažkas tokio! Pagaliau...

REKLAMA

Iš tiesų pradžia buvo labai sunki. Reikėjo išgyventi, dainuoti ir dar dirbti kitus darbus. Atsimenu savo pirmuosius varganus honorarus. Tačiau jau tada galvojau: „Viskas bus gerai.“ Susipažinau su Stano, kurį labai gerbiau ir mylėjau. Dirbau su Egidijumi Dragūnu. Ir tada man visa tai atrodė kažkas tokio, apie ką iki tol galėjau tik sapnuoti.

Sakykite, ar dabar esate laimingesnė nei prieš septynerius metus?

Išsipildė viskas, apie ką svajojau, kai buvau dar penkerių–septynerių metų mergaitė. Esu dainininkė, laidų vedėja, aktorė... Kai paaiškėjo, kad bus filmuojamas serialas „Kas nori nužudyti Mią?“, parėjau namo, atsidariau šampano butelį, įkvėpiau oro ir pagalvojau: „Kokia esu laiminga! Daug laimingesnė nei tuomet, kai man buvo dvidešimt.“ Ne todėl, kad esu žinoma, bet dėl to, kad dirbu savo mėgstamą darbą. Dvidešimties dirbau grožio salone administratore. Tai buvo ne mano darbas. O dabar nedirbu: aš darau tai, ką noriu daryti. Tiesiog kraustausi iš proto dėl savo darbo.

MiaMia

Visai neseniai iš filmavimo buvote išnešta su neštuvais. Dar anksčiau teko kviesti greitąją dėl baisių galvos skausmų. Tokia sėkmės kaina?

Esu toks pats žmogus ir vaikštau ta pačia žeme. Dirbu ne tiek fiziškai, kiek protiškai. Ir po darbo kuriu dainų tekstus, filmo ir laidų scenarijus. Kartais vos prigulu kelioms valandoms per parą – aišku, kad sveikatai tai kenkia. Tačiau kam tai įdomu? Įdomiau parašyti, kad išvežė su greitąja, išnešė su neštuvais. Arba piktdžiugiškai pastebėti: „Kokios užtinusios Mios akys.“ Įdomiau apipilti purvais...

REKLAMA

Apie jūsų gyvenimą kuriamas serialas. Kodėl būtent apie jus?

Juk nebuvo taip, kad vos pradėjus muzikinę karjerą prodiuseris pasiūlė kurti apie mane filmą. Nesakau, kad šiandien esu ta vienintelė, nusipelniusi daugiau už kitus, kad tik mano gyvenimas vertas ekrano. Tačiau sakau: „Kodėl negaliu būti aš?“

Man vis norisi jūsų paklausti apie asmeninį gyvenimą. Juk ką tik išsiskyrėte su buvusiu mylimuoju...

Šiandien gyvenu naują gyvenimo etapą. Daug dirbu. Turiu naują vyrą seriale, o į praeitį nebesižvalgau. Tiesiog nesureikšminu to etapo, kai buvome su Radvilu, nes mano gyvenime būta daug svarbesnių ir gražesnių akimirkų. Daug ramesnių...

 

Viskas jau pasimiršo?

Būtų kvaila sakyti, kad išsiskyrėme ir viską pamiršau. Taip, viskas dar gyva, ir dar daug kas išliko. Neįmanoma kitaip, bet jaučiuosi gerai. Dar nė vienas dėl to nenumirė.

Prieš porą metų vieno interviu metu man pasakojote apie paslaptingą draugą. Apie jį kalbėjote su užsidegimu, susižavėjimu, kuris į tuometinį jūsų gyvenimą atnešė daug permainų. Iki šiol prisimenu tą pasakojimą, man atrodėte įsimylėjusi.  Ar daug kartų mylėjote?

Taip, iš tiesų toks žmogus buvo. Tai buvo pats nuostabiausias žmogus mano gyvenime. Kartu gyvenome gana ilgai, dalijomės bendra buitimi. Santykiai nutrūko, nes išnyko meilė. Pasikalbėjome ir nutarėme viską gražiai užbaigti. Taip ir padarėme. Vis dėlto mudu iki šiol šiltai bendraujame, susitinkame išgerti kavos, susiskambiname. Labai džiaugiuosi, kad santykiai netapo vieši ir mano draugas nėra niekam žinomas.

REKLAMA

Iš tiesų mano gyvenime vyrų nebuvo daug. O mylėjau, ko gero, tik vieną kartą. Tačiau visada stengiuosi išlaikyti gerus santykius su tais žmonėmis, kurie ateina į mano gyvenimą. Stengiuosi prisiminti tik gerus dalykus. Ir Radvilui pykčio nebejaučiu. Galiu bendrauti. Bent jau pasakyti: „Labas, kaip sekasi?“

Skyrėtės ir taikėtės, lipdėte ir griovėte. Sakykite, kur dviejų žmonių santykiuose ta riba, kai nebeįmanoma tęsti?

Turbūt kiekvienam ta riba yra skirtinga. Žinau moterų, kurios po pirmos išdavystės, apgaulės, melo antro šanso vyrui nebesuteikia. Esu ne kartą atleidusi. Aš iš tų, kurios suteikia antrąjį šansą, bet kai tai nutinka vėl ir vėl, tęsiasi begalybę kartų, susimąstai: „Kiek galima?“ Žodžiu, santykius su mylimu žmogumi išspaudžiu iki paskutinio siūlelio, o kai pamatau, kad nuo visko pavargau, paleidžiu. Ir tada net nebeskauda. Nebekenčiu ir nebeverkiu, nes būnu prisiverkusi iki tol.

Jūsų meilės ir skyrybų istorija su visomis detalėmis nuskambėjo gana garsiai. Ar nemanote, kad žmonės pamanys, jog Mia eilinį kartą pasidarė reklamą? Ne mažesnė reklama turėtų būti ir Radvilui Bubeliui, sekso pažinčių portalo savininkui ir vakarėlių organizatoriui.

Niekada nenorėjau viešinti savo santykių su Radvilu. Juo labiau nesinorėjo niekam pasakoti apie tai, kad pykstamės – ir ilgokai niekas to net nežinojo. Atvirkščiai, slėpiau, kad nesutariame. Kam pasakoti? Juk visose šeimose žmonės pykstasi ir taikosi. O Radvilas visada norėjo viešumo. Nežinau, kodėl... Galų gale sistema paprasta: užtenka vieną kartą viešai pasipasakoti, o kitą – žurnalistai iš tavęs traukte ištrauks: „Sėsk ir pasakok, jei nepasakosi – patys parašysime.“ Ir taip įsisuki į šią karuselę, kad išlipti nebegali. Mes skyrėmės vos porą kartų. Nebuvo nė vieno mano komentaro, nė vienas žurnalistas man neskambino, tačiau spaudoje tai buvo aprašyta labai plačiai. Mus skyrė ir taikė penkis ar septynis kartus.

REKLAMA

Skaudžiausia, kad Radvilas prieš visą Lietuvą mane apšmeižė. Jis pareikė, kad esu jam neištikima. Aš tokia: jei myliu žmogų, esu jam visiškai atsidavusi, bet ne tai svarbiausia. Tokius dalykus du žmonės turi išsiaiškinti tarpusavyje. Iki šiol nesuprantu, kodėl Radvilas kalbėjo su televizija, nors prašiau jo neiti ir nekalbėti.

Taip pat skaudu, kad mane apšmeižė draugė. Seniai žinojau: esi žinoma – žurnalistais nepasitikėk. Bet ši žurnalistė buvo tikra mano draugė, ateidavo pas mane į namus, aš jai ruošdavau vakarienę, mes daug bendravome, daug kur kartu važiuodavome. Ir štai vieną dieną ji įrašo mūsų pokalbį telefonu ir įduoda Kristupo Krivicko laidai...

Natūralu, kad žmonėms tada atrodo: „Ir vėl šita kvailė eina, pasakojasi.“ O kad man ir be pasakojimo skaudu, kad specialiai neinu ir nepasakoju, o viskas vyksta be manęs – kam įrodysi?

MiaMia

Pasimokėte?

Tikrai taip. Ateityje, kai sutiksiu artimą žmogų, niekam nieko nebeatskleisiu, net jo vardo. Visas mano gyvenimas keičiasi. Dabar jį saugau po devyniais užraktais. Nieko neįsileidžiu: jokių naujų draugų, pažįstamų. Liko tik keli draugai, su kuriais bendrauju. O visi kiti – bendradarbiai, pažįstami. Įsitikinau: kuo žmogus turi daugiau draugų, tuo labiau nukenčia. Kiek gyvenime esu turėjusi draugių, visada susidurdavau su jų pavydu. Merginos man visą laiką pavydėdavo. Negaliu net paaiškinti, ko ir kodėl. O juk visos tos iš piršto laužtos apkalbos kyla iš pavydo.

Dar mano močiutė sakydavo: „Reikia turėti vieną draugą ir net jam visko iki galo nepasakoti.“

Be abejo, sunku, kai nėra kam išsipasakoti, kai niekuo nepasitiki, bet galima išmokti gyventi ir taip. Ateini namo, atsiguli į lovą ir pasikalbi. Su sienom, pagalve...

REKLAMA

Kaip į skyrybas reagavo jūsų tėvai?

Tėvai niekada nesikišo į mano asmeninį gyvenimą. Jie nežinojo, kada man gera, kada bloga. Stengiuosi jų neapkrauti tokiais dalykais. Tėvai gyvena savo gyvenimą, aš savo. Radvilo jie nebuvo net matę, nors ir žinojo, kad esu susižadėjusi.

Kas rūpinasi jūsų sūnumi, kai tiek daug dirbate? Gal jo tėtis?

Ne, sūnumi rūpinuosi pati, nors ir tėtis jo neužmiršo. Vis dėlto šeima esame tik aš ir vaikas. Matas – savarankiškas. Jam jau dešimt metų. Trečiokas. Jis mokosi, aš dirbu. Susitinkame vakare, paplepame ir einame miegoti. O iš ryto aš jį nuvežu į mokyklą, iš mokyklos grįžta pats. Visuomet jam palieku valgio, nes pati dar ir gaminu... Aišku, ne visada spėju. Tada užsisakome patiekalų iš restorano „Čili kaimas“. Esame „auksiniai“ klientai. Kartais Matas pats užsisako ką nors pietums. Šiaip vaikų užsakymų restoranas nepriima, bet Mato priima, nes jis visada tvarkingai susimoka.

Dėl sūnaus neturiu jokių problemų. Esame geriausi draugai. Neseniai mokykloje mano vaikas gavo užduotį nupiešti mylimiausią žmogų. Nupiešė mane su gražia suknele, ant kurios užrašė: „Best mom ever“ (liet. „Visų geriausia mama“).

Kaip reagavo sūnus, kai sužinojo, kad vaidinsite seriale? Ir ne bet ką, o save.

Kartais man labai keista, kad jam neįdomu. Neįdomios Lietuvos žvaigždės... Niekada nebūna tokios reakcijos: „O tu matei, ką rodė?..“ Pavyzdžiui, televizoriaus ekrane pasirodo mano atvaizdas, o jo reakcija maždaug tokia: „Na, gerai, tegul rodo...“ Pasakiau, kad filmuojuosi, o jis sako: „Na, gerai, filmuokis...“ Matas viso to nesureikšmina. Toks mamos darbas ir tiek.

REKLAMA

Ar tą dieną, kai buvo surengta spaudos konferencija ir paskelbta apie naująjį serialą „Kas nužudys Mią?“, sulaukėte bent vieno skambučio, sveikinimo? Ar kas nors pasidžiaugė su jumis?

Keista... Nebuvo tokio žmogaus. Keista, labai keista, bet galbūt žmonės per daug užsiėmę...

MiaMia

P. S. Praėjus vos keletui dienų po interviu, internete pasirodė pranešimų, kad Mia ir Radvilas susitaikė. Dainininkė buvo pastebėta oro uoste pasitinkanti iš Tailando ką tik parskridusį buvusį mylimąjį. Po to televizorių ekranuose pasirodė slaptai filmuota medžiaga, kurioje aiškiai matyti, kaip tą patį vakarą naujame Vilniaus klube „Marushka“ Mia ir Radvilas kartu leidžia laiką, net nebandydami slėpti jausmų. Galėjome keisti straipsnio žiūros kampą. Galėjome gaudyti, klausinėti, aiškintis. Tačiau – kam? Naujajame seriale „Kas nori nužudyti Mią?“ dainininkė vaidina save. Tačiau ar ji pati sugebėtų atsakyti į klausimą, kur baigiasi serialas ir prasideda gyvenimas? Ir kuriame jų Vilija Pilibaitytė vaidina labiau? Gal taip, gal – ne. O tai dar labiau intriguoja...

Susiję straipsniai:

Mia ir Radvilas vėl kartu?

Fenotipologas: Mia apsėsta įkyrios idėjos save reprezentuoti

 


E.
2011-06-07 14:08:05
labai profesionaliai parašyta.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Mindaugas 2014-05-06 18:44:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nenusakomo grožio mergina   ATSAKYTI
hmmm 2011-08-09 19:49:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bailiai nezude mijos!   ATSAKYTI
To Gogiui 2011-07-04 15:09:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Meksikiečiai ir Brazilai dar taip ŽEMAI nepuolė,kad kurtų serialus apie kažkokią susireikšminusią žiurkę.   ATSAKYTI
slapuke 2011-06-27 08:58:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vapsie tai mia tik reklamos reikia... Bet nepades.
niekam ji nebeidomi su savo tom nesamonem. perdaug jau maivytis pradejo. kas cia as?...
   ATSAKYTI
j 2011-06-21 11:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
30 seconds to Mars!!! PROVEHITO IN ALTUM   ATSAKYTI
august 2011-06-20 22:27:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
negi TV prodiuseriai mano, kad ziurovams reikia tokio sudo, kad mes tai ziuresime, tiesiog galvoj netelpa. kas tokia ta mia yra, omg, ji gi niekas, suprantu, kai kuriami filmai apie princese diana, selena ir pan. tai zymus zmones, kazka dave pasauliui arba kuriu gyvenimo istorijos neeilines. dieve, ka gi ta mia gali papasakoti, kaip ji duodasi su tai vienu tai kitu kadru, arba grozio salone peroksidinasi ir taip nuperoksidintus savo plaukus, geria kava ar eina apsishopinti. siaubas. tai cia yra kazkokia prasme? kur? parodykit man ka gero gali duoti tokie filmai?
cia nei vieno palaikancio kometaro, tai ka sau mano tos zvaigzdes ir prodiuseriai, jei jie nieko nemano, tai ka mano kanalai, ka jiem linksma, kai tauta tyciojasi is ju???   ATSAKYTI
to Sigitui 2011-06-20 12:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau tu klysti , nes antra dalis bus kaip toje demotyvacijoje "Kas pavoge Ostapenko dviratuką?" :DDD   ATSAKYTI
Sigitas 2011-06-19 15:27:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar tiesa,kad bus pratesimas KAIP UZAUGINTI DEIVI?   ATSAKYTI
bicas 2011-06-18 19:14:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tokias zvaigzutes yra aprdaivavus viena lietuviska labai gera grupe, vadinas ji G&G SINDIKATAS- elitaz, labai teisingi zodziai labai teisingam gabale enjoi   ATSAKYTI
Ernestyte 2011-06-18 19:13:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Galetu greiciau nuzudyt ta mija ir fsio...    ATSAKYTI
lili 2011-06-16 21:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
seniai laikas. nusibodus iki gryno kaulo   ATSAKYTI
jovita 2011-06-16 18:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
uz ka lietuvius tie prodiuseriai laiko jei toki suda bruka ir tikisi kad ziures kas... gera buvo fraze pasakyta: "Jei serjalas bus nepaklausus Mia bus nuzudyta greiciau" :DDD   ATSAKYTI
Mhm 2011-06-13 22:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai pisasi su radvilu, tai jau nebe ir viską komentuoja ant Lietuvos. Vienas žodis - durneliai.   ATSAKYTI
Lxx 2011-06-13 17:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
serialo pažiūrėjau, gal 5 min. ir man užteko, nes nėra prasmės žiūrėti... Ir kas ji tokia, kad kitus Lietuvos žmones sudomintu?   ATSAKYTI
kliedesys 2011-06-13 12:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Eilinis kliedesys. Kam ir kokia is to nauda, suprasti neimanoma. Ivanovos lygio "zvaigzde".   ATSAKYTI
Staska 2011-06-13 11:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kas tokią plaštakę gali žudyti? Kam ji reikalinga? Vanitas vanitatium et omni vanitas...   ATSAKYTI
absurdas 2011-06-13 11:51:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ir apie tokias tustybes yra rasoma,netgi filmai kuriami,tai koks lygis,arba jau jokio neber...   ATSAKYTI
Kauses Galas 2011-06-13 02:48:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Koncena melage ir piarscike! bet kad ji tokia tai pofik...keisciausia ,kad lietuvos bukagalviukai ziuri tokius serialus,apie prostikvuskes-zvaigzdes!Skaisgirys tai asilo kamstis! toks koncenas ,tik tokius ir gali serialus stumti,jokiu telentu dabar nera,negaliu patiketi,kad Lietuvos kinas nusirito iki tokiu tustybiu! Ogi prie TSRS turejome tokiu aktoriu kuriuos visa Sajunga gerbe! dabar kaip kokie pichiatrines ligonines pacientai...toks visos Lietuvos lygis jei tik tokios pas mus zvaigzdes ir toks kinas!   ATSAKYTI
negaliu 2011-06-12 23:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kokia tustybe   ATSAKYTI
rega 2011-06-12 18:28:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jai reiketu cirke dirbt klaune. o ne televizijoj. kaip nevirskinu ziurkiu   ATSAKYTI

Top Video

Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
Farai. Tokio veikėjo „Farai“ jau seniai nefiksavo: epizodas virto tikra tragikomedija
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
REKLAMA
Jessie J ir Channingas Tatumas (nuotr. SCANPIX)
Praėjusiais metais pramogų pasaulyje kaip niekada anksčiau buvo daug skyrybų. Daugelį ypatingai nustebino visai neseniai pasirodžiusi žinia, kad po pusantrų metų, ...
Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova (nuotr. SCANPIX)
Visame pasaulyje sparčiai plintanta koronavirusas. Dėl jo keliamos grėsmės sveikatai, žmonės raginami likti namuose. Būtent taip elgtis prašo ir Alos Pugačiovos vyras ...
Vėlinės (Fotobankas)
Netikėta žinia sudrebino pramogų pasaulį. Būdamas vos 16-os, mirė „Kai šaukia širdis“ bei „Blyksnis“ aktorius Loganas Williamsas. Šią žinią patvirtino jo mama. Kaip ...
Elizabeth Gutierrez (nuotr. Instagram)
Net ir pasibaigusi meksikiečių drama „Svetimas veidas“ laikoma viena sėkmingiausių telenovelių. Nuo šio serialo pirmųjų serijų spėjo praeiti 11 metų, tačiau pagrindinės ...
Atlikėja Pink (nuotr. SCANPIX)
Visame pasaulyje sparčiai plintantis koronavirusas palietė ir atlikėją Pink. Moteris pranešė, kad jai buvo atliktas testas, kuris buvo teigiamas. Apie tai pranešė socialiniame ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų