Sulaukusi netikėto klausimo iš Vaigauskų, Pareigytė nesuglumo: tikrai nieko nesidarau

Dainininkė, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė visuomet buvo ryški ir matoma, o jos humoro jausmas priverčia kvatoti net ir rimčiausius. Šypsenos kalbėdami su Nijole nesulaikė ir laidos „#Iš Namų“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai.

Jie ne tik suskubo klausinėti Nijolės apie tai, kodėl ji atrodo šitaip jaunai, bet ir išsiaiškino, ar moteris norėtų didesnės šeimos. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sulaukusi netikėto klausimo iš Vaigauskų, Pareigytė nesuglumo: tikrai nieko nesidarau

Vos paskambinus Nijolei, laidos vedėjai apipylė dainininkę komplimentais, o Džilda netrukus pastebėjo, kad žinoma atlikėja nė kiek nesikeičia, todėl savo ruožtu pasiteiravo, ar tik ji nebus pasidariusi kokių plastinių operacijų?

„Žinokit, tikrai nieko nedarau. Miegu dabar labai daug, daug valgau“, – paprastą savo puikios išvaizdos receptą išdavė Nijolė.

Netrukus Vaigauskai ėmė domėtis ir tuo, kiek Nijolei metų, mat, anot Džildos, „juokiasi ji kaip „niolikinė“, vis dėlto atlikėja patikino, kad jai jau daugiau – 35 metai.

„Šiaip gyvenu gerai, turiu iš ko valgyti, turėjau santaupų, tačiau turiu ne tik jų, turiu ir kitą santaupų šaltinį, kuris mane šiuo metu maitina. Karantine būti man patinka – miegasi gerai, nereikia galvoti apie darbus, daug laiko su šeima, vaikas apmokytas“, – šio laikotarpio privalumus vardijo Nijolė pridėdama, kad mielai dabar pasvajoja ir apie didesnę šeimą.

Visą pokalbį su Nijole galite pamatyti peržiūrėję laidos „#Iš Namų“ ištrauką teksto pradžioje.

#IšNamų“ – kiekvieną pirmadienį 19:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
L
Lukas
2020-05-30 11:15:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super Moteris!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų