Holden požiūris dėl koronaviruso papiktino internautus: laiko ją neatsakinga

Skaityk lengvai

Visame pasaulyje sparčiai plintantis koronavirusas (COVID-19) jaudina daugelį. Būtent dėl šio viruso susirūpinusi Anglijos Televizijos ir radijų laidų vedėja Amanda Holden, kuri socialiniame tinkle pasidalijo patarimais, kaip jo galima išvengti, tačiau jos šie pasiūlymai buvo sukritikuoti.

Amanda Holden ir koronavirusas (nuotr. SCANPIX)
6

Socialiniame tinkle ji sulaukė nuožmaus atgarsio.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sukritikavo Amanda Holden dėl koronaviruso

Kaip praneša mirror.co.uk, moteris pasidalijo savo nuomone veiksmingais patarimais, kurie padėtų išvengti šio viruso. „Dabartinis Corona viruso mirtingumas yra 2%, tai maždaug atitinka įprastą gripo virusą. Reguliariai plaukite rankas ir nelieskite nosies akių ir ausų“, – patarė ji.

Tačiau visai netrukus, jos pareiškimas sulaukė kritikos, komentatoriai išsakė savo nuomonę: „Jūs nesate mokslininkas ar gydytojas, prilyginti tai dažnam gripui yra neatsakinga“.

Kiti teigė, kad ji gana neatsakingai paskelbė šiuos patarimus. 

Virusas, kuris prasidėjo Kinijoje, dabar išplito dar mažiausiai po 30 kitų šalių.

Šiandien buvo patvirtinta, kad dar dviem Anglijos pacientams viruso testas buvo teigiamas – bendras Jungtinės Karalystės atvejų skaičius padidėjo iki 15.

Pasak Anglijos vyriausiojo medicinos pareigūno profesoriaus Chriso Whitty, šie du žmonės užsikrėtė virusu būdami Italijoje ir Tenerifėje.

Pora dabar gydoma specializuotuose centruose „Royal Free Hospital“, Londone ir „Royal Liverpool Hospital“.

REKLAMA

Ministrai prognozuoja, kad atsiras daugiau atvejų, ir patikino, kad Didžioji Britanija yra pasirengusi visoms galimybėms.

Primename, Lietuvoje pirmasis koronaviruso atvejis užfiksuotas nepraėjus nė parai nuo pirmo ligos atvejo Estijoje. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Lietuvoje trečiadienį buvo paskelbta ekstremali padėtis. Tuo metu buvo priimtas sprendimas, nors šalyje nebuvo užfiksuotas nė vienas koronaviruso atvejis.

Didžiausiu koronaviruso židiniu Europoje laikomas Šiaurės Italijos regionas.

Visų keliautojų, per pastarąsias dvi savaites buvusių Kinijoje, Šiaurės Italijoje – Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose, taip pat Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Singapūre prašoma registruotis užpildant Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje pateikiamą anketą bei dvi savaites vengti artimų socialinių kontaktų.

Pasaulyje iš viso kol kas registruota kiek daugiau nei 82 tūkst. kiniško koronaviruso atvejų ir 2,8 tūkst. mirčių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų