Bryanto gyvenime netrūko ir skandalų: po vieno – įspūdinga dovana žmonai

Sekmadienio vakarą visą pasaulį sukrėtė žinia. Būdamas 41-erių tragiškoje sraigtasparnio avarijoje žuvo legendinis NBA krepšininkas ir vienas žymiausių krepšininkų istorijoje, Kobe Bryantas. Kaip vėliau paaiškėjo, su sportininku taip pat keliavo jo 13-metė dukra Gianna, kuri taip pat neišgyveno. Šį žymų krepšininką žmonės prisimena kaip vienu geriausiu sportininku. Jis garsino pasaulį neįtikėtinu talentu bei aistra krepšiniui, tačiau dar 2003-iais jo vardas žiniasklaidoje mirgėjo ne dėl įmestų dvitaškių, o dėl išžaginimo skandalo.

Kobe Bryantas ir žmona Vanessa (nuotr. SCANPIX)
10

Būdamas 24-erių metų sportininkas turėjo bylinėtis teisme dėl 19-metės moters išžaginimo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bryanto gyvenimo netruko ir skandalų: po vieno – įspūdinga dovana žmonai

2003-iais portalas thedailybeast.com aprašė, kas įvyko ir kodėl nukrito sportininko reputacija.

Teigiama, kad birželio 30 d. jis lankėsi „Lodge & Spa“ viešbučio kambaryje, Uolinių kalnų mieste Edvarde, Kolo mieste, kur galimai ir įvyko išžaginimas. 

Moteris teigė, kad ji vėlai vakare dirbo viešbutyje, o jame ją išžagino K.Bryantas. Ji pasakojo, kad tą dieną susipažino su sportininku ir kaip darbuotoja norėjo jam pravesti ekskursiją po minėtą viešbutį. Viešbučio darbuotoja parodė K.Bryantui SPA patalpas, baseinus ir kitus kambarius, o vėliau jie nuvyko į jo kambarį, pradėjo šnekėtis.

„Mes kalbėjome ir Bryantas paprašė manęs atidaryti jam skirtą sūkurinę vonią“, –  pasakojo nukentėjusioji policijai.

Po šių žodžių, ji sakė, kad jos pamaina jau baigėsi ir keliaus namo. Mergina stojosi išeiti iš kambario, bet krepšininkas toliau atkakliai prašė, kad ši pasiliktu. Ji tikino, kad jai jau metas namo, o jo paskutinis noras buvo, kad mergina apkabintų jį. Šis jų atsisveikinimas ir šiltas apsikabinimas nesibaigė, jie pradėjo bučiuoti, kol jie bučiavosi K.Bryantas numovė jai kelnaites. Mergina suprato, kad geruoju tai nesibaigs, todėl nutraukė bučinius ir teigė, kad jau keliaus. Toks gestas nepatiko krepšininkui: „Kuomet jis nuėmė kelnaites, aš pradėjau gintis, bandžiau nustumti jo rankas nuo savęs. Būtent tada jis pradėjo mane smaugti.“

REKLAMA

Moteris tikino, kad tuo metu buvo labai išsigandusi. Jis viena ranka laikė jos kaklą, o kita guldė ant sofos. Visą laiką moteris verkė ir bandė pasprukti, tačiau nesėkmingai. Kiek vėliau jis liepė jai pasilikti kambaryje, kol ši nurims.

Tiesa, pats krepšininkas K.Bryantas turėjo visai kitokią įvykių versiją. Jis pripažino, jog viešbučio darbuotoja vedė jam ekskursiją, tačiau jokio išžaginimo nebuvo. Tuo metu jis neigė, kad miegojo su kita moterimi, jam buvo skaudu, kad tokios kalbos pasklido žiniasklaidoje ir viešumoje. „Jei mano žmona sužinotų, kad kas nors man pareiškia kokių nors įtarimų, ji butų įskaudinta“, – sakė sportininkas.

Policija gavusi šiuos parodymus privalėjo atlikti DNR tyrimą. Tuomet K.Bryanto parodymai pasisuko kita linkme, jis prisipažino, kad su ja permiegojo: „<…> turėjau lytinių santykių su ja.“

Tačiau vyro teigimu, viskas prasidėjo ne nuo prievartos. Jiedu po ekskursijos grįžo į jo kambarį, jis parodė jai savo tatuiruotes ant nugaros, pradėjo bučiuotis.

Įdomu tai, kad baudžiamoji byla buvo išspręsta per 14 mėnesių. Teigiama, kad kaltininkė atsiėmė parodymus ir prokurorai nutraukė bylą 2004 metais. Kaltinamojo iškeltas civilinis ieškinys buvo išspręstas teisme 2005 m. Kovo 2 d.

2003-iais, liepos 18d. K.Bryantas drauge su žmona Vanessa surengė spaudos konferenciją „Staples Center“, kurioje jis prisipažino, kad buvo neištikimas, bet sakė: „esu nekaltas“. Po viešo prisipažino, jis kaip atsiprašymo dovaną, savo žmonai įteikė beveik 4 milijonų eurų vertės, 8 karatų purpurinio deimanto žiedą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sraigtasparnio avarijoje žuvo K.Bryantas su dukra. Daugiau apie tai skaityti galite čia.


Rašyti komentarą...
A
Arunas
2020-01-27 18:02:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pleeee,nutilkit pagaliau..Tiesiog slykstu matyt tokias naujienas...Tai jau tokia sena netiesa,negi negalit patylet...net dabar,kada puse pasaulio liudi ir geda...GEDA JUMS,TV3.LT
Atsakyti
-6

V
Vinis
2020-01-29 13:12:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko ta mergele tikejosi?buciuotis prisileido o kelnaiciu numaut jau ne....Sliu...ha ir tiek
Atsakyti
0

Z
Zita
2020-01-29 19:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip negeda juodint zmogu!!! Dar kunas neatsalo,o jau drabsto apkalbom. Kas buvo-buvo!! Parodykit nors viena sventa!? Nors truputi PAGARBOS noretusi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų