Agnė Kulitaitė atvirai apie vieną įsimintiniausių darbų: teko pamiršti save

Viena priežasčių, kodėl Kalėdų laukimas tampa toks ypatingas – tai geri darbai, o jeigu kas nors sako, kad kalėdinėmis nuotaikomis gyventi per anksti ir jų dar nejaučia, pasitelkite gerus darbus ir garantuojame – šventinė nuotaika bus sužadinta. 

Agnė Kulitaitė

Socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė tikina, kad nors Kalėdų laukimas išties magiškas laikas, geriems darbams nereikia laukti būtent jų. Vieną ryškesnių savo darbų, prisidedant prie kitų gerovės, mergina įvardina spalio mėnesį vykusią išvyką į Argentiną su „Active Youth“ programa, kurios tikslas buvo mainų pagalba suteikti jaunimui galimybę tobulėti bei didinti savo kompetencijas įvairiose srityse. 

REKLAMA

Argentinoje, pasak merginos, kelioms savaitėms teko pamiršti savo darbus bei pačią save, kadangi kelionė buvo apie kitus. 

„Gyvenome pigiuose moteliuose, kurių kambariuose miegojome mažiausiai po tris, visi dalinomės bendra vonia ir tualetu, kuriuose netrūko pelėsio. Tik nesupraskit manęs klaidingai: aš nesiskundžiu, bet kelionėje komforto stygius man leido dar labiau suvokti komfortą, kurį aš turiu gimtojoje šalyje, savo namuose“, – kalbėjo Kulitaitė. 

Ji pasakoja, kad išvykose kiekviena diena nuo ryto iki vakaro buvo suplanuota: komandos pusryčiai ir diskusija, skirtingos veiklos, vykimas į vis naują miestelį, lankymasis organizacijose ar susipažinimas su vietinių verslų įkūrėjais. 

„Vykdavo diskusijos ir planai, kuo galime padėti, kad jų verslo rezultatai pagerėtų. Komunikacija ne visada buvo lengva, kadangi ten beveik niekas nekalba angliškai, todėl turėdavome vertėjus. Viena iš ten labiausiai įsiminusių veiklų, buvo social media komunikacijos bei internetinio puslapio kūrimas kepyklai, kurioje dirba žmonės, turintys Dauno sindromą ir kitus psichologinius sutrikimus“, – sako A. Kulitaitė ir teigia, kad nuo tokių žmonių visur dažnai nusisukama, o apie darbo susiradimą net nekalbama. 

Tokiems žmonėms ką nors įsigyti ar bent dalinai save finansiškai išlaikyti labai sunku, todėl Agnei pažintis su jais ir galimybė pamatyti, kiek džiaugsmo jiems atneša buvimas kartu ir kiek meilės jie turi kepdami sausainius, merginai tik dar labiau priminė apie tai, kiek daug turi. 

REKLAMA

Agnė Kulitaitė

Nuostabą sukėlęs vaikino poelgis parduotuvėje 

Tęsiant pokalbį apie kilnius poelgius, Agnė netikėtai prisiminė neseniai ją nustebinusį įvykį „Zara“ parduotuvėje. „Pirkau kelis daiktus, tiksliau, tuo metu stovėjau dar eilėje prie kasos, kuomet prie pardavėjos priėjo jauna pora, o vaikinas pasakė, kad rado kažkam iškritusius pinigus ir jei kas pasiges – tegu atiduoda žmogui. Be piniginės. Tiesiog, pinigus. Juk jis galėjo juos pasilikti sau“, – stebėjosi Agnė ir atskleidžia, kad pinigų vaikino rankoje buvo nemažai, kiek spėjusi nužiūrėti – būtų pakakę brangesnei suknelei. 

„Negalėjau nepakomentuoti šito reginio garsiai, tik padėkojau jiems ir pasakiau, jog tai pirmas kartas, kai matau atiduodant ne piniginę, o tiesiog rastas kupiūras“, – stebėjosi pašnekovė. 

Vietoj pikto žodžio – šypsena 

Socialinių tinklų veikėja pasakoja, kad suvokimui apie tai, kad reikia daryti gerus darbus, jai itin didelę įtaką darė aplinka ir aplinkinių elgesys su ja pačia. Be to, ilgainiui Agnė sako supratusi, kad jei iš kai kurių žmonių patirianti pyktį, ji neturėčiau vien dėl to savąjį lieti ant kitų. 

„Pagalvojau, juk galiu būti pavyzdžiu kitiems. Žinoma, ne visada pavyksta būti gera, taip pat netikiu, kad yra absoliučiai gerų žmonių kiekvieną dieną, visi mes esame žmonės su savomis nuotaikomis ir problemomis, bet kartais verta nurytį juntamą kartėlį ir vietoj pikto žodžio – nusišypsoti“, – sako socialinių tinklų žvaigždė. 

Agnė Kulitaitė

Kodėl gerus darbus darome tik per šventes? 

Besikalbant apie tai, kodėl žmonės per šventes labiau linkę aukoti ir padėti vieni kitiems, Agnės manymu, šventės turi magiškų galių ir ne veltui tiek filmų sukurta, kuriuose matome Kalėdų metu vykstančius stebuklus ne tik aplink, bet ir pačiuose žmonėse. 

REKLAMA

Šiuo stebuklingu laikotarpiu, pasak jos, pasipuošia miestai, žmonės taip pat, o parduotuvių vitrinose mirga marga gražiausios dovanos – tai verčia šypsotis, pamiršti rutiną, nusibodusią buitį, o aplinkinių gera nuotaika ir darbai tampa lyg užkratu kitiems. 

Paklausus, kas merginos manymu paskatintų žmones dažniau daryti gerus darbus, Agnė paaiškina, kad sunku apsiauti kito batus, kiekvieno galvoje verda labai skirtingi dalykai, todėl ir motyvacija dažnai būna subjektyvi. 

„Vis dėlto, man labai didelę motyvaciją teikia tikėjimas. Tikėjimas karma ir kad darant gerus darbus nuoširdžiai, aš sulauksiu iš Visatos dvigubai atgal. Nežinau, gal tai kažkam skamba naivokai, bet tuo metu, kai stengiuosi būti geresne, man ir pačiai pradeda ženkliai labiau sektis. Nesitikėkit stebuklų iš karto. Viskas prasideda nuo mažų dalykų. Tereikia būti atidesniems“, – šypsodamasi pataria Agnė. 

Socialinių tinklų įtaka žmonių gerumui 

Šiandien socialinių tinklų vaidmuo kaip niekad ryškus: juose naršydami leidžiame laisvalaikį, dirbame, ieškome mums rūpimos informacijos, stebime mus įkvepiančius žmones, todėl Agnės Kulitaitės teigimu, ir kalbant bei rodant gerus darbus socialinėje erdvėje, galima paskatinti kitus imtis to paties.


Rašyti komentarą...
P
POR
2019-11-26 13:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
„Jose luis“ paskola. Mes teikiame paskolas grynaisiais nuo 5000 iki 50000 eurų, taip pat finansuojame projektus nuo 50000 iki 300 000 eurų, kurių metinė norma yra 2% kiekvienam asmeniui ar įmonei, kuriai reikalinga paskola. pinigų patenkinti kai kuriuos jų poreikius.
Jei jums reikia pagalbos, pasakykite mums, kiek jums reikia ir norimą grąžinimo laikotarpį. Greitas kreditas ir nesibaigiantis mokėjimo stresas.
  rašykite mums el. paštu ([email protected]) ([email protected])
Atsakyti
0

B
BVPP
2019-11-26 13:38:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
GEROS DIENOS MANO Lietuvos žmonės
MANO TESTAS, KAIP GAUTI PASKOLĄ NAMAI PIRKTI NAMĄ IŠ TIKROS IR TIKROS PASKOLOS ĮMONĖS, KURIOS KALBĖJO „JOSE Luis“ paskolas, Aš šiandien esu labai laimingas ir dievas JOSE „jose luis“ paskolos ([email protected]) ([email protected])
Mano vardas maria, aš esu iš Lietuvos, pastaruosius 5 mėnesius ieškojau tikros paskolų bendrovės, kad nusipirktų namą, kurį gavau, buvo daugybė nesąžiningų akcijų, kurios privertė mane jomis pasitikėti ir dienos pabaigoje, jie paėmė mano pinigus nieko neduodami mainais, visos viltys buvo prarastos, susipainiojau ir nusivyliau, niekada nenorėjau turėti nieko bendra su paskolų bendrovėmis internete, todėl nuėjau pasiskolinti pinigų iš draugo, pasakiau visa tai, kas nutiko, ir ji pasakė, kad gali man padėti
ji žino paskolų bendrovę, kuri gali man padėti bet kokia paskolos suma
reikalinga man su labai žema 2% palūkanų norma, kad ji ką tik gavo
paskolą iš jų, ji nurodė man, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau
kaip ji man sakė, kreipiausi į juos el. paštu: ([email protected]) ([email protected])
 , Aš niekada netikėjau, bet aš stengiausi ir, savo nuostabai, gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau patikėti,
Aš vėl esu laiminga ir turtinga ir dėkoju Dievui, kad tokia paskola
tokių apgaulingų įmonių vis dar egzistuoja po sukčiavimo visur,
Prašau patarti visiems, kuriems reikia paskolos, el. pašto adresą
 ([email protected]) ([email protected])
  jie niekada tavęs nepavers ir
jūsų gyvenimas pasikeis taip, kaip mano. Greitai susisiekite ([email protected]) ([email protected])
šiandien ir gaukite iš jų paskolą, Dievas palaimina Jose Luis paskolas už jų tikrą paskolos pasiūlymą.
 Įsitikinkite, kad susisiekėte su savo paskolos paskolomis, nes sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be streso. Apsilankykite jų el. Laiške ([email protected]) ([email protected]).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų