Šedžius susidūrė su policija: jie norėjo parodyti valdžią

Keturių vaikų tėvui ir verslininkui Andriui Šedžiui teko susidurti su nemalonia situacija.

Andrius Šedžius (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
12

Antradienį į Palangos oro uostą išskubėjusiam vyrui teko apturėti incidentą su policija.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andrius Šedžius

A.Šedžius nemalonia situacija pasidalijo feisbuko paskyroje: „Noriu pasidalyti šiandienos situacija. Skubėjau į Palangos oro uostą, Kretingos mieste, sankryžoje sustojau paskui Renault Megane, matau, mergina įnikusi į mobilųjį telefoną, o aš skubu, panaudojau garsinį signalą, kad pradėtų judėti.

Aplenkiau ir važiuoju toliau. Staiga, Renault uždega mėlynus švyturėlius, aš beabejos sustojau ir laukiau, kol priėjo pareigūnė. Priėjusi paklausė, kodėl naudojau garso signalą, atsakiau, kad skubu ir nenorėjau laukti, kol atsižiūrės į telefoną. Tada man pareiškė, jog surašys protokolą, kad vairavau neprisisegęs saugos diržo. Nors buvau prisisegęs, pamaniau, kad šiaip pagąsdino ir tiek. Bet el.paštu gavau protokolą ir paskirtą 15 eurų baudą.

Dabar galvoju, ar čia taip pareigūnės man parodė savo valdžią, ar išreiškė nepasitenkinimą. Na manau, kad dėl 15 eurų aš tikrai neverksiu, bet kur tas garsusis šūkis „Ginti, saugoti, padėti“? Manau, kad rodydama savo valdžią ir tuo puikuodamasi, pareigūnė tik pažemina save ir visą Lietuvos policiją!“- piktinosi verslininkas

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su A.Šedžiui šis neslėpė nusivylimo Lietuvos policija.

„Nutiko gan gyvenimiška situacija, skubėjau į oro uostą, ties Kretinga susidarė automobilių kamštis, visi automobiliai apvažinėjo kliūtį.  Privažiavau prie sankryžos, priekyje stovėjo automobilis, kuriame sėdėjo moteris, kažką veikė su telefonu ir nejudėjo į priekį.

REKLAMA

Porą kartų paspaudžiau garsinį signalą, bet vairuotoja nepajudėjo iš vietos. Žinau, kad mieste negalima signalizuoti ir tai gali užtraukti tam tikrą baudą, manau, nereikėjo man taip nervintis. Bet iš kitos pusės, jei naudojiesi telefonu, tai gali sustoti kelkraštyje ir atlikti reikiamus darbus“, – kalbėjo vyras.

Aplenkęs automobilį verslininkas nuvažiavo toliau: „Po akimirkos per galinį veidrodėlį pamačiau, kad automobilis, kurį aplenkiau, įsijungė švyturėlius. Aš sustojau, priėjo pareigūne, atsiprašiau jos už garsinį signalą, bet paaiškinau, kad labai skubu. Pareigūnė pasakė, kad matė mane be diržo ir surašys protokolą, tačiau diržą aš buvau užsisegęs. Supratau, kad su pareigūnais ginčytis yra beviltiška, todėl sutikau.“

Iš pradžių A.Šedžius manė, kad pareigūnė jį tik pagąsdino, bet būdamas oro uoste el. paštu gavo laišką: „Radau protokolą, kuriame man išrašyta 15 eurų bauda. Ginčytis ir važiuoti į Klaipėdos komisariatą – neverta.

Pareigūnės net matyti negalėjo, ar aš buvau prisisegęs. Pirmiausia, buvau su juoda striuke, vairavau įmonės krovininį mikroautobusą, todėl iš lengvojo automobilio tikrai nesimatė ar buvau prisisegęs.“

„Žinoma, aš niekur nevažiuosiu ir nesiaiškinsiu, nesvarbu, kas šioje situacijoje teisesnis, bet tas pareigūnų požiūris  „esu valdžia ir nieko tu man nepadarysi“ išties nuvilia. Aš juk atsiprašiau už tą garsinį signalą, bet pareigūnė norėjo parodyti valdžia ir mane nuleisti ant žemės.

Ši situacija priminė Rusija, kai kelių policininkas jaučiasi Dievu, nesvarbu, kas atsitiko, toje šalyje pareigūnas visuomet bus teisus. Panašu, pas mus toks pats mąstymas, nors policininkės buvo jaunos, bet galią pademonstruoti vis vien norėjo“, – samprotavo verslininkas.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai Andrius Šedžius susiduria su policija. Daugiau apie tai skaityti galite čia.


Rašyti komentarą...
O
Ot gerai
2019-09-18 21:45:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokią valstybę sukūrėt per 25 metus- tokią ir turit su visais mentais.Labai sveika paragaut savo vaisių, kad visas valdžios kiaules taip padulkintų, ir ne tik mentai- bet visur-bet kur. Gal tada biški atsičiūchintumėt.
Atsakyti
-4

I
Irenutė
2019-09-18 20:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ko jūs norite, policinė valstybė ir jie kaip šunys paleisti ir dar už gerą atlyginimą
Atsakyti
-7

K
Karma man
2019-09-19 07:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Automobilio vaizdo/garso registratorius parodytų kas iš tikrųjų vyko.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų