„The Pussycat Dolls“ atlikėja atskleidė tobulos figūros paslaptį: pasilepina ir pica

Žavioji grupės „The Pussycat Dolls“ atlikėja Ashley Roberts gali pasidžiaugti ne tik nuostabiu balsu, bet ir liekna figūra. Mergina atskleidė, jog tokią figūrą jai pavyksta palaikyti ir be sporto salės pagalbos.

Ashley Roberts (nuotr. SCANPIX)
5

Moteris turi neįtikėtinai gražią ir moterišką figūrą. Ji pagaliau atskleidė, kaip jai tai pavyksta išlaikyti.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ashley Roberts

Portalui thesun.co.uk. ji teigia, kad dieta į kurią įtraukta pica, jai padeda išlaikyti svorį. Neįtikėtina, jog daug angliavandenių turintis patiekalas yra jos grakščių kūno formų paslaptis.

Žinoma, kad šiuo maistu negalima mėgautis kiekvieną dieną, tačiau anot jos, būtina žmogui palaikyti balansą. Todėl ji kartą per savaitę leidžia sau pasimėgauti skaniu ir kaloringu picos gabalėliu.

Ashley pabrėžia, kad pusiausvyra tarp sveiko kūno ir proto yra būtina. Ji pasakoja, kad jei imsiesi vienokio ar kitokio kraštutinumo, galiausiai palūši, todėl būtina leisti sau nors kartą per savaitę atsipalaiduoti ir palepinti skaniu kąsniu mėgstamo patiekalo. „Aš jaučiu, kad svarbu valgyti sveiką maistą, nes jis skatina kūną, smegenis gyventi sveikiau. Aš taip pat mėgstu ir gerą pica, manau, kad jos vartojimas kartą per savaitę yra puiki pusiausvyra.“ Ji teigia, kad pica it kuras jos organizmui, kurį ji vėliau išeikvoja.

Atlikėjos figūra atrodo nepriekaištingai, ji atskleidė, kad nuo trejų metų trypia šokių aikštelėje. Todėl ji mano, kad ir šis pomėgis prisidėjo prie jos išvaizdos. „Būdama jauna, aš šokdavau hiphopą, baletą ir nesuvokiau, kad tai, kaip sportas. Koks nuostabus šalutinis poveikis yra tas, kad mankštiniesi ir tonizuoji raumenis , tavo kojos, rankos – šokant viskas pasidaro veiksminga.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų