Iš rokerių „Rebelheart“ lūpų – netikėtas prisipažinimas

Grupė „Rebelheart“ – viena žinomiausių visų laikų Lietuvos roko grupių, o hitą „Kelias pas tave“ moka kone kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. Vis dėlto paskutinį savo vaizdo klipą grupė paviešino prieš 15 metų – po to sekė ilga tyla.

Tačiau galiausiai „Rebelheart“ grįžo su trenksmu ir pristatė populiarios savo dainos – „Tik sapnai“ – vaizdo klipą. O naujienų portalo tv3.lt konferencijos metu prabilo tiek apie praeities kuriozus, tiek ir apie būsimus ateities planus.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „Rebelheart“ pristatė naują vaizdo klipą

Pasirodo, kad grupė 15 metų tylą pasirinko ne šiaip – anot jų, buvo metas, kai eteryje buvo pačių įvairiausių stilių ir žanrų vaizdo klipų, o ir pati grupė turėjo kitų darbų. Tačiau galiausiai jie nusprendė pasirodyti ir vėl, o tam neatsitiktinai pasirinko baladę – juk nuo jų viską ir pradėjo.

Ir nors dabar įprasta, kad vaizdo klipų metu žvaigždes rengtų stilistai, „Rebelheart“ teigia savo originaliu įvaizdžiu pasirūpinę patys. „Taip atrodyti buvo mūsų pačių mintis – per beveik 30 metų išmokome. Žinoma, jeigu reikalinga, ir iš šalies ateina pagalba, patarimai. Bet mūsų stilius yra daugmaž nusistovėjęs – kartais galbūt šiek tiek juodesnis, kiek įvairesnis“, – sakė grupės vokalistas Darius Mickus.

Vis dėlto paklausti, ar leistųsi kažkieno specialiai aprengiami, „Rebelheart“ nustebino nuoširdžiu prisipažinimu. „Mes nieko prieš – aš, pavyzdžiui, labai norėčiau pas Juozą (Juozą Statkevičių, – red. past.). Rimtai! Aš visada jį labai gerbiau – norėjau ištaikyti progą ir tai pasakyti. Jis labai fainas dizaineris. Tik, aišku, pas mane nėra ūgio – juk čia reikia gražių vyrų“, – juokėsi D. Mickus.

REKLAMA

Grupės nariai prisiminė ir tai, kaip atrodė pirmieji jų pasirodymai bei atskleidė vieną didžiausių kuriozų, kurį teko patirti vos nulipus nuo scenos.

„Grojome Liepojoje, turbūt, prieš 20 metų. Ir po to ateiname į autobusą, o ten jau gal 20 merginų fanių į mūsų autobusą sulipusių! Ir viskas – niekaip jų neiškrapštėme (juokiasi).Taip ir važiavome iki Lietuvos sienos, kol pasieniečiai jų neištraukė“, – juokėsi linksmą įvykį prisiminęs Dainius Urbanavičius.

Visą pokalbį su „Rebelheart“ galite pamatyti peržiūrėję tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų